«У тебе було аж 8 чоловіків? Це жарт?» – спантеличено запитав він, а я й не знала, куди дівати очі, адже це була правда!

З цим чоловіком я познайомилась у соціальних мережах. Ми довгий час переписувалися й вирішили таки побачитися наживо. Я зрозуміла, що це потрібно було зробити давно, бо поведінка чоловіка була, м’яко кажучи, «негідною»!

Все побачення він поводив себе досить дивно, але «родзинкою» вечора стало його запитання: «Чуєш, а у тебе скільки чоловіків було?».

– Вісім – відповіла я, посміхнувшись. Я не звикла вигадувати собі нову особистість, щоб комусь сподобатися. Звикла бути собою й говорити правду, адже, якщо людина твоя, то вона тебе зрозуміє. Це краще ніж той варіант, коли вона закохається у «вигадану версію».

Після цих слів його вираз обличчя різко змінився. На ньому була огида й відраза. Складалось враження, що він щойно підібрав мене на трасі і я розказую йому про свої нічні заробітки. Вистачило одного погляду, щоб я зрозуміла, що на цьому наше спілкування закінчене і він більше не захоче зустрітися, але якщо захоче, то я відмовлю, бо не хочу, щоб мій чоловік дивився на мене, як на пропащу.

Я ніколи не знайду спільну мову з чоловіками, що принципово вважають, що жінка має чекати того самого принца до старості, а якщо не дочекалась, то погана вона дружина. А що вже говорити про тих «пропащих» жінок, що були у шлюбі й розлучилися! Їх вони взагалі за сміття вважають, адже «кому потрібне ношене?».

Мене так дратують чоловіки, що продовжують так думати, не зважаючи на те, що на вулиці 21 століття й кожен може робити, що йому спаде на думку (в межах розумного, звичайно). Яка різниця скількох партнерів мала до тебе жінка? Невже це визначає її, як особистість? Робить поганою людиною? А хіба не класне відчуття, коли людина обрала тебе, знаючи, що у неї є з ким тебе порівняти?

Звичайно, я тут не скандую про те, що жінки повинні вести розпутне життя, щоб потім порівнювати чоловіків. Я маю на увазі, що класно, коли жінка знає, що таке гострий чилі та гречка й може обрати те, що її буде до смаку.

Звичайно, я не намагаюсь довести вам, що ваша думка про «розпутних» жінок неправильна, але ж, добре подумайте, перш ніж презирливим поглядом дивитися на когось, й подумайте: «Хіба вона не заслуговує простого жіночого щастя?»

Оцініть статтю
Дюшес
«У тебе було аж 8 чоловіків? Це жарт?» – спантеличено запитав він, а я й не знала, куди дівати очі, адже це була правда!