У Вероніки з самого ранку все пішло не так. Спочатку не почула будильник, потім запізнилася на автобус. Прийшлося викликати таксі.

У Вероніки з самого ранку все пішло не так. Спочатку не почула будильник, потім запізнилася на автобус. Прийшлося викликати таксі. За п’ять хвилин до робочого дня приїхала в супермаркет. Сьогодні вона працює на касі, касиром. День пройшов нормально. Але увечері стався інцидент. Один чоловік, з виду заможний, складав у візочок продукти. Поруч з ним ішов хлопчик. Вони підійшли до каси, чоловік почав викладати все з візочка для того щоб касир змогла пробити покупки.

Чоловік не поспішав. Спочатку йому не сподобалася ковбаса на вигляд, яку взяв. Він довго крутив її в руках, потім поклав окремо і сказав, що брати не буде. Вероніка терпляче чекала. Потім йому не сподобалася олія, яку він також поклав до ковбаси. Дівчина ввічливо запропонувала відійти, перебрати кошик, потім, якщо чоловік буде задоволений покупками, оплатить.

Незрозуміло, що його так розсердило, але він почав гучно кричати на Вероніку, не зважаючи на те, що зібралася черга. Він говорив, що тільки невдахи працюють касирами. Одна із них ось ця дівка. Звертаючись до хлопчика продовжив, вчись добре, щоб самому не стати посміховиськом, як ця касирка. У Вероніки навернулися сльози на очі. За що? Вона й слова проти не сказала. Черга почала шуміти, погрожуючи чоловіку розправою, якщо він не припинить ображати гарну дівчину.

Лише коли з чоловіка всі люди, що там були, почали вимагати вибачитися, він замовк, залишив продукти, взяв хлопчика за руку і пішов із супермаркету. Вероніка з вдячністю поглядала на людей. Не все так погано. Є добрі люди.

Оцініть статтю
Дюшес
У Вероніки з самого ранку все пішло не так. Спочатку не почула будильник, потім запізнилася на автобус. Прийшлося викликати таксі.