Українські заробітчани повернулися з Італії і створили власне фермерське господарство

Сім’я Парубочих, повернувшись з Італії до України, створила власне фермерське господарство. На заробітках в чужій країні доводилося займатися всім, що під руку підверталося. Господар сім’ї Остап устиг попрацювати на різних роботах: і косив, і будував, і обрізав дерева та кущі, плитку клав, штукатурив і таке інше.

Його дружина Люба в основному доглядала за старенькими людьми. Також вела господарство.

З ними разом жили їхні двійко дітей. Однак через роботу батьки майже їх не бачили. Як згадує Остап, коли виходив (о 6-й ранку), то діти ще спали, коли повертався, то вони вже знову лягли спати.

Саме це їх підштовхнуло знову повернутися в Україну, щоб вони тут жили і вчилися.

Після повернення в село, створили власний корівник. На сьогодні на господарці в них живе вісім корів і чотири телички.

 Для заснування такої поки що маленької ферми вони вклали свої гроші, а також взяли ще кредит. Отримали ще допомогу за канадською програмою підтримки фермерів.

Діти в майбутньому швидше всього підтримають їхній бізнес. Адже син Руслан обрав фах ветеринара. В майбутньому мріє розширити бізнес.

За кілька кілометрів від дому встановили намет, в якому продають власну продукцію: сир і молоко. Ще до приїзду господарів тут встановлюється черга. Продукція все-таки домашня і дещо дешевша, ніж у магазині.

 Господарі, зважаючи на попит молока, планують в перспективі розширити господарку – докупити ще кілька корів. Вони хочуть жити вдома, в Україні, і їсти сир власного виробництва за італійським рецептом.

Оцініть статтю
Дюшес
Українські заробітчани повернулися з Італії і створили власне фермерське господарство