Увечері, коли Арсен і Вероніка повернулися додому, Катерина Петрівна зі сльозами на очах розповіла про всі пригоди сьогоднішнього дня, і на закінчення сказала. Вже сьогоднішній вечір хоче провести в спокої. Тому щоб ішли ночувати в інше місце

Арсен і Вероніка працювали й жили за кордоном. Були вони там п’ять років. Коли їхали, забрали з собою донечку, якій виповнилося два роки, через те, що їхали надовго, то розлучатися з нею не захотіли. Арсен працював, Вероніка виховувала Єву. Пройшли роки, грошей назбирали, щоб купити квартиру, тим паче, що Єві в цьому році в школу. Тому ранньої весни, коли закінчився контракт, повернулися на батьківщину. Домівки своєї в них не було, поїхали до мами Арсена. Катерина Петрівна зустріла їх з радістю. Адже внучку не бачила п’ять років. Вона виросла, бабусю не пам’ятає. Катерина Петрівна весь час була з Євою. Адже треба надолужити згаяне, подружитися з внучкою.

Але то не так просто. Дівчинка жвава, допитлива, все їй потрібно знати. Першого дня бабуся так стомилася, що коли дівчинку повели спати, вона без сил впала на диван. Ну нічого, завтра буде легше, подумала Катерина Петрівна. На завтра все було, як учора. Вертлява Єва не давала бабусі /спочинку. Арсен і Вероніка днями ходили в пошуках квартири, яка сподобається їм обом. Але такого варіанту поки що не було.

Минув місяць. Походи в пошуках не приносили бажаного результату. Катерина Петрівна потребувала відпочинку від Єви. Але можливості залишитися одній і добре відпочити вона не бачила. Одного літнього ранку, Катерина Петрівна забарилася в будинку, Єва побігла надвір. Зі сторони сусід почула крики, бабуся вийшла. Сусідка баба Настя кричала щось, неможливо зрозуміти. Катерина Петрівна підійшла ближче, щоб запитати, що трапилось? Виявляється Єва пролізла в паркані до сусід, там маленькі качки в загородці. Дівчинка витягла всіх качок із загородки, і пустила по вулиці.

Бабусі разом бігають дорогою ловлять качок, Єва бігає спереду, щоб допомогти, натомість більше розганяє. Понад дві години такої біганини довели Катерину Петрівну до істерики. Але то було не все. Коли прийшли додому, Єва, щоб допомогти бабусі полити квіти, включила кран біля будинку. Сама побігла гратися, не закрутивши кран. Коли бабуся вийшла з будинку, вода лилася по всіх клумбах, доріжках, залила квіти, за якими Катерина Петрівна трепетно доглядала. Сльози душили стареньку. Вона хотіла одного, залишитися самій в спокої.

Увечері, коли Арсен і Вероніка повернулися додому, Катерина Петрівна зі сльозами на очах розповіла про всі пригоди сьогоднішнього дня, і на закінчення сказала. Вже сьогоднішній вечір хоче провести в спокої. Тому щоб ішли ночувати в інше місце. Речі нехай лежать, заберуть потім. Вона бажає спокою.

Молодій сім’ї нічого не залишалося, як зібратися і піти в готель. Катерина Петрівна не переймалася тим, що виставила сина з сім’єю за двері. Їй хотілося одного, спокою. Мені здається, що бабуся вчинила не правильно, а як гадаєте ви?

Оцініть статтю
Дюшес
Увечері, коли Арсен і Вероніка повернулися додому, Катерина Петрівна зі сльозами на очах розповіла про всі пригоди сьогоднішнього дня, і на закінчення сказала. Вже сьогоднішній вечір хоче провести в спокої. Тому щоб ішли ночувати в інше місце