Увечері, коли стемніє приходить до неї чоловік. Коли дізналися хто, не могли в те повірити.

Я часто чула про людей, які зустрічаються між собою з великою різницею у віці. Раніше не доводилося бачити. Але я пам’ятаю, коли в нас на вулиці було весело. Недалеко від нас живе бабуся. Їй сімдесят один рік. Вона з себе нічого, швиденька. Стали помічати, що бабуся Наталка погарнішала. Стала веселіша, зупинить на вулиці, і веде розмови. Вона і раніше привітлива була, а наразі немов світиться із середини.

Стали шукати причину такої переміни. Перше, що подумали, мабуть, знову якийсь старий чоловік почав приділяти знаки уваги бабусі. Сама вона не зізнавалася, як не питали. Взагалі то чоловіки на неї поглядають завжди, наразі більше старенькі дідусі. Але баба Наталка не з тих, щоб доглядати якогось старого залицяльника. Тому цю версію відкинули. А що ж тоді додає наснаги нашій невгомонній бабусі?

Одна із сусідок таки ж вислідила причину Наталчиного настрою. Увечері, коли стемніє приходить до неї чоловік. Коли дізналися хто, не могли в те повірити. То був Борис. Сорока семи років, п’яничка. Тільки після того, як почав ходити до бабусі Наталки, випитим його ніхто більше не бачив. Став вдягатися охайно, вибритий. Наречений, та і тільки. Посміювалися сусіди. Але не вірили, що там може бути щось серйозне.
Не до сміху було внучці баби Наталки, Людмилі. Бабуся заявила, що вони з Борисом одружуються. Людмила ледь не плакала, навіщо соромити її.
– Скільки вам років, бабусю, що надумали? Мені на люди соромно з’являтися.
Але Наталка стояла на своєму. Вони одружуються.

Весілля святкували всією вулицею. Бабуся Наталка в білій сукні й фаті, Борис в чорному костюмі, хтось із сусідів позичив на таке свято. Ми веселилися від душі. Хто ще може похвалитися, що гуляли на весіллі, де нареченій сімдесят один рік. На наш подив жили вони добре. Борис зовсім покинув пити, все заглядав у очі своїй дружині. Прожили вони разом десять років. Чоловік помер, серце. Бабуся Наталка прожила після нього п’ять років. Сумно жила останні роки. Видно справді кохала свого Бориса.

Оцініть статтю
Дюшес
Увечері, коли стемніє приходить до неї чоловік. Коли дізналися хто, не могли в те повірити.