Увечері задзвонив телефон. Телефонувала мама Наташі. Всі роки не давала про себе знати, а тут телефонує.

Свої шістнадцять років Наташа святкувала з розмахом. Батьки постаралися. Але на душі в дівчини не весело. Сьогодні на свій день народження дізналася, що вагітна. Цього ще не хватало. Володі ще не встигла сказати. Але як бути й що робити? Батькам говорити треба. Але як подумає дівчина, що вони їй так довіряли, а підвела. Добре що через місяць закінчується навчальний рік.

Мамі сказала, коли було пізно щось робити. Сказати, що батьки шоковані, то нічого не сказати. Вони не жаліли Наташу. Говорили все що думали. По перше, хто батько. Що може на це сказати дівчина. Володимир як дізнався, що Наташа при надії, більше не прийшов. Батьки перевели його в іншу школу. На сімейній раді вирішили відправити до тітки в інше місто.

Так і зробили. Коли прийшов час Наташі народжувати, тато і мама приїхали підтримати дочку. Знала б Наташа, яка підтримка чекала її. Народилася дівчинка. Малесенька, найгарніша у світі. Наташа дивилася на маленьке обличчя і не вірила, що то її донечка. Зайшла мама відвідати, і почала вмовляти дівчину написати відмову від дитини. Наташа плакала, вона не чекала від мами такого. Впертість дівчини перевершила. Від донечки, яку назвала Вероніка, не відмовилася.

Коли виписали з пологового будинку, батьки відмовилися забирати дочку з малям додому. Наташа повернулася до тітки. Зі сльозами на очах просилася пожити в неї. Тітка Валя не відмовилася. Вона була сердита на свою сестру, що так вчинила з дівчиною. В тітки Валі Наташа поселилася надовго. Сама ще дитина, з дитям на руках, що вона може? Нічого. Лише завдяки своїй тітці, з роками в Наташі все склалося. Вступила в технікум з дев’яти класів. Після закінчення навчалася в інституті. Завдяки тьоті Валі, яка допомагала в усьому, доглядала за Веронікою, коли Наташа вчилася, потім коли пішла працювати, дівчинка ходила в дитячий садок. За всі роки мама з татом ні разу не поцікавилися як живе їхня донька.

Наташа зустріла гарного чоловіка. З Веронікою Влада познайомила відразу. Щоб знав, що в неї є донька, яку вона любить понад усе. Линуть роки. Вероніка вийшла заміж, живуть з чоловіком за кордоном. Наташа виховує двох синів, які народилися в шлюбі з Владом. Нещодавно Вероніка з сім’єю приїздили у відпустку. Велика сім’я у Наташі, весело. Увечері задзвонив телефон. Телефонувала мама Наташі. Всі роки не давала про себе знати, а тут телефонує.

Вона сказала, що чула від тітки Валі, що Вероніка приїхала. Хочу попросити її, щоб звозила до лікарів за кордоном. Погано почувається, а тут лікарі не розуміють, що з нею. Вероніка взяла слухавку і сказала. У вас немає внучки на ім’я Вероніка, і ніколи не було, правда, бабусю. Поклала слухавку.

Оцініть статтю
Дюшес
Увечері задзвонив телефон. Телефонувала мама Наташі. Всі роки не давала про себе знати, а тут телефонує.