В черговий раз сходив із жінкою на побачення. Зрозумів, що у багатьох жінок 50+ є одна риса, яка відштовхує

Після останнього побачення з жінкою Богдан остаточно зрозумів, що відносини після 50 не для нього. Два роки тому чоловік розлучився. Та якщо раніше Богдан ще роздумував про те, щоб почати романтичні відносини, то зараз закарбував собі – вони йому не потрібні. Набагато легше і простіше бути одному.

Пару днів назад Богдан писав позитивну статтю на тему щодо жінок за 50 років. А саме про те, що йому в них подобалося. Та через кілька днів чоловік написав новий матеріал, в якому розповів про одну рису, яка є у багатьох дам в цьому віці і вона дуже сильно його відштовхує.

А зараз трохи про те, як проходило те саме останнє побачення.

Богдан прийшов на побачення гарно одягнений, пострижений та поголений. Дама теж виглядала дуже добре. Новоспечена пара чудово проводила вечір. Вони базікали, сміялися, вона виявилася цікавим співрозмовником. Але потім спілкування зблизилося. Жінка розповіла, що дуже самотня і скоріше хоче вийти заміж аби за кого, тому що не вистачає міцного чоловічого плеча. І в прямому сенсі після першої зустрічі почала натякати Богдану на серйозні відносини. Такий поспіх відбив будь-яке бажання продовжувати якісь відносини з дамою. Це і є головна проблема жінок за 50.

Більшість з них самотні і хочуть якомога швидше знайти собі чоловіка. Неважливо якого, головне, щоб він був. Чомусь у багатьох, хто переступає позначку в 50 років, зникає любов до себе і вони стають занадто легкодоступними. Практично будь-яку жінку старше 50 років можна довести до РАЦСу за кілька місяців.

Таку легку доступність Богдан категорично не підтримує. Чоловік вважає, що не має сенсу, скільки жінці років 20,50,70, у неї завжди має бути почуття власної гідності. Не можна давати чоловікові легко завоювати себе, він повинен домагатися своєї мети, тільки тоді ваша любов буде довгою, а шлюб міцним. Те, що підносять на блюдечку не має ніякої цінності.

І виходить так, що з молодими дівчатами Богдан відносини заводити не може. А зі своїми ровесницями теж бажання відбило через їхню надмірну доступність. Тому доведеться жити парубком, що чоловіка анітрохи не засмучує.

А що ви думаєте з цього приводу? Напишіть, будь ласка, в коментарях.

Оцініть статтю
Дюшес
В черговий раз сходив із жінкою на побачення. Зрозумів, що у багатьох жінок 50+ є одна риса, яка відштовхує