В десятому класі Оксана повідомила своєму хлопцеві, що вaгiтнa. Їм обом по шіcтн _aдцять років. Мамі не говорила, боялася що сваритися буде.

В десятому класі Оксана повідомила своєму хлопцеві, що вагітна. Їм обом по шістнадцять років. Мамі не говорила, боялася що сваритися буде. Але як не ховалася, але зізнаватися прийшлося. Адже час минає, Оксана стала поправлятися. Ні одна сукня не підходить. Шкільна форма замала. Мама підозріло спостерігала за донькою. Одного разу не стерпіла, повела її до лікаря. Вже під кабінетом дівчина шепнула мамі про вагітність.

Вдома її сварили та мама і тато. Вони вимагали, щоб призналася, хто батько дитини. Чому мовчала по цей час? Раніше можна було щось зробити, але наразі п’ять місяців вагітності. Оксана тільки й мовила, що сама не розуміла. Тільки коли дитина почала штовхатися, здогадалася що то може бути. Тому і мовчала. Батьки у розпачі. Всі надії на світле майбутнє доньки пішли шкереберть. Наразі потрібно щось придумати, щоб менше пліток пішло.

Євген, коли дівчина йому сказала про вагітність, вирішив відразу повідомити батьків. Він упевнений, що дитина його. Тому мешкати не слід. Мама з татом віднеслися спокійно до повідомлення сина. Тато запитав, який має намір відносно Оксани. Адже вони молоді, за законом вони не одружаться. Хлопець відповів, що не покине їх. Тому наступного вечора вирішили піти до батьків Оксани на розмову.

Коли батьки зустрілися, говорили мирно. Намагалися знайти вихід із ситуації. Те що Оксана в школу ходити не буде, однозначно. Батьки вирішили вивезти її з міста. Щоб менше пліток ходило. Пізніше закінчить вечірню школу. Євген продовжить навчатися. Його батьки наполягали на тому. Хлопцю потрібна освіта. Адже через рік вступати до інституту.
– А як же Оксана, їй навчатися не потрібно? – її мама обурювалася,- наробили разом, а розсьорбувати нам?

Виникла сварка. Після того ні до чого не домовилися. Як говорила мама дівчини, Оксану відправили до бабусі в село, до народження дитини. Євген не прийшов проводжати, на телефонні дзвінки не відповідав. В школі пройшов шепіт, що дівчина при надії, але більше нічого. Але і наступного року Оксана в школу не повернулася. Говорили, що батьки переїхали в інше місто. Тому більше ніхто не цікавився.

Євген закінчив школу. Він давно вже не пам’ятає про Оксану. Наразі цікаве, веселе життя. Багато дівчат крутиться навколо нього. В інститут вступив на платній основі, тому що навчання його не цікавило. Батьки весь час платили, щоб тільки синок закінчив ВНЗ. Але то не допомогло йому стати відповідальним. З роками почав гарно прикладатися до чарки, роботу не шукав. Батьки дають гроші, навіщо працювати.

Коли Оксану відвезли до бабусі, дівчина гірко плакала. Її мудра бабуся добре ставилася до своєї внучки. На то в неї відповідь одна, якщо бог дав, так потрібно. Своїми розповідями про життя заспокоїла Оксану. Вони добре ладили, готувалися до народження дівчинки. Бабуся сказала, що дівчинка буде, і що в неї все наладиться. Головне, щоб не хвилювалася. В назначений час народилася дівчинка Аліса.

Батьки дійсно переїхали в інше місто. Тому, коли Оксана та Аліса стали добре себе почувати, перевезли їх до себе. Бабусю також взяли, не залишати ж її стареньку. Через рік дівчина вступила в технікум з дев’яти класів, закінчила його, надалі інститут. З донечкою допомагала бабуся, коли Аліса підросла, пішла в дитячий садок. Через деякий час Оксана зустріла своє кохання і вийшла заміж. Наразі в неї двоє діток Аліса і Ярослав.

Оцініть статтю
Дюшес
В десятому класі Оксана повідомила своєму хлопцеві, що вaгiтнa. Їм обом по шіcтн _aдцять років. Мамі не говорила, боялася що сваритися буде.