В Ірини Петрівни одразу закралися думки про те, що майбутня дитина не від її сина.

Ірина Петрівна мала трьох дітей: двох синів та доньку. Старший син та дочка вже давно одружилися та жили в інших містах. А от її молодший син ніяк не міг налагодити особисте життя. Він щоразу приводив у дім нових дівчат, але жодні стосунки не так і закінчувалися чимось серйозним. Ірина Петрівна навпаки раділа цьому, адже була переконана, що жодна з дівчат не достойна його. Вона з чоловіком у свій час дала дітям гідну освіту, роботу. Тож, на її думку, йому потрібна була гідна дівчина. Ірина Петрівна, як мати, не готова була віддавати свого сина ще комусь.

Але її мрії так і не справдилися. Син таки привів у дім звичайну, нічим не примітну дівчину. Вона не вирізнялася розумом чи красою. Хоч поводила себе досить достойно. Олена знала, коли потрібно відповісти, а коли змовчати, не пхала свого носа в чужі справи. Здавалося, вихована та спокійна дівчина. Але Ірині Петрівні вона не подобалася. Олена не могла зрозуміти причину такого ставлення у свою сторону, а сама ж Ірина Петрівна ніяк не пояснювала свою прискіпливість та надмірну увагу до обраниці сина.

Але потім син більше розповів їй про Олену. У сім’ї, де вона виросла, п’ятеро дітей. Ясна річ, доводилось мало не у всьому собі відмовляти, жили вони бідно. Але й тут Ірина Петрівна зробила свої висновки. Адже гадала, що в сім’ї дівчини було нормальним явищем народжувати дітей та ні про що не думати. Тож після цього вона була остаточно переконана – така наречена не для її сина.

Ірина Петрівна вирішила поговорити із сином, на що той у відповідь повідомив їй про вагітність своєї нареченої. Вони зустрічаються всього декілька місяців, навіть не одружені, а тут ця вагітність. В Ірини Петрівни одразу закралися думки про те, що майбутня дитина не від її сина. Звісно, їй була не вподоби ця дівчина. А потім син ще й попросив матір тимчасово пожити в неї, допоки вони не вирішать свої проблеми з житлом. Ірина Петрівна погодилась. Але на меті в неї було зовсім інше – за час, поки молоді житимуть в неї, вона хотіла остаточно переконати свого сина кинути цю дівчину.

Відкрито сваритися не хотіла, тож Ірина Петрівна всіляко навантажувала дівчину роботою. Олена змушена була погоджуватися, адже жила у квартирі свекрухи. Дівчина дуже втомлювалась, але мовчала. Всю важку роботу свекруха перекладала на невістку. І хоч вагітній не можна було підіймати важке, але Ірина Петрівна навмисне змушувала її щось робити.

Вона не втрачала нагоди зайвий раз нагадати сину, що поруч з ним недостойна дівчина. Але він не хотів слухати матір, а тільки розмова заходила за його наречену, уникав розмови. Але Ірина Петрівна твердо стояла на своєму.

Врешті-решт між ними почалися непорозуміння та сварки, молоді сперечалися через все: їжа, одяг, відпочинок. Хлопець хотів відпочивати з друзями, а дівчина надавала перевагу провести цей час вдома. За увесь день вона неабияк втомлювалася, тож на вечір хотіла просто відпочити. Однак наречений Олени навіть не здогадувався про настільки напружені стосунки між своєю мамою та дівчиною. На його думку, дівчина мала на меті забрати в нього квартиру. Хоч Олена справді його любила.

Ірині Петрівні майже вдалося досягти своєї мети. Діти розсварилися. Але план зірвався, коли на сьомому місяці вагітності в Олени була загроза і її терміново поклали в лікарню. Наречений Олени сказав Ірині Петрівні, що причина – надмірні фізичні навантаження.

Під наглядом лікарів дівчина пробула до самих пологів. Коли на світ появився онук Ірини Петрівни, її покликали на виписку. Але жінка, замість по-справжньому порадіти за дітей, нещиро видавлювала з себе усмішку. Молоді таки помирилися. Але відтоді трималися осторонь від Ірини Петрівни й не розповідали про свої плани. Жінка надіялася, що після виписки невістка з сином підуть жити до неї. Але син шокував її – вони тепер орендуватимуть квартиру.
– Сім’я повинна жити окремо, без стороннього втручання, – сказав він своїй матері.

Оцініть статтю
Дюшес
В Ірини Петрівни одразу закралися думки про те, що майбутня дитина не від її сина.