В мене дитина від вашого чоловіка. Думаю вам будуть цікаві деталі. Подзвоніть на цей номер, якщо захочете зустрітися. — Казала студенточка.

Моїй мамі подзвонила якась аф еристка. Вона бреше, ніби вагітна від мене. Дівчина не вимагає грошей, але, знаючи мою маму, вона сама їй дасть декілька сотень.

Я намагався переконати маму не йти на особисту зустріч з тієї дівкою. Мама мене не послухала. Ввечері прийшла і розповіла, як пройшла зустріч.

Дівчина прийшла з великим животом. Вона замовила гарячий шоколад і десерт. Дівчина назвалася Веронікою. Вона впевнена на всі 100%, що дитина моя. Дівчина стверджує, ніби ми познайомилися вісім місяців назад, в Львові. Вона сказала, що ми провели ніч разом і більше не бачилися. Через декілька днів, вона дізналася про свою вагітність.

Я став білим, коли почув історію дівчини. Я одружений. Розумієте, чим я ризикую? В Львів я дійсно їздив. Це була робоча поїздка. Там я зустрів старого друга. Ми пішли в бар. Випили надзвичайно багато. Все, що я пам’ятаю, як танцював з якоюсь дівчиною. Прокинувся я в готелі. Сам. Більше нікого не було. Я не пам’ятаю, як зняв номер, як піднявся туди, взагалі нічого не пам’ятав. Друг каже, бачив, як я виходив з бару, разом з дівчиною.

Теперішня дівка, яка стверджує про свою вагітність від мене, може бути шахрайкою або ж вона дійсно носить під серцем мою дитину. Я не хочу з нею знатися. Вона мені не цікава. Якщо я зробив помилку і зрадив дружині, то бажаю про це забути та більше ніколи не згадувати.

Мої мрії не збулися. Дівчина знайшла мій номер телефону. Вона набрала мене, коли я був вдома з дружиною. Довелося збрехати, ніби дзвонять з роботи.

З дівчиною зустрівся на іншому кінці міста. Не хочу трапитися на очі знайомим. Дівчина взагалі мені не знайома. Вона сказала мені те саме, що і моїй мамі. Дівчина студентка. Вчиться на третьому курсі. Вона взяла академ, щоб народити.

Дурне дівчисько. Руйнує своє і моє життя. Могла зробити аборт. Вона ж мене не знає. Я не буду виховувати її дитину, не дам ні копійки. Малеча виросте від батька. Дівчині, скоріше всього, доведеться покинути навчання, щоб виховувати дитину.

Моя думка не змінилася. Я дивився на неї, як на перешкоду. Треба вмовити маму не лізти до цієї аферистки. Дівчина казала, що хоче зробити тест ДНК. Хто їй дасть таку можливість? Точно не я! Якщо він підтвердиться, вона зможе шант ажувати мене. Я потраплю в грошове рабство!

Мама хвилюється. Вона нічого не каже моїй дружині. Дякую їй за збереження секрету. Мама вважає, треба зробити тест. Якщо підтвердиться — допомагати, не підтвердиться — забути про ту дівку, як про страшний сон. Я не хочу. Не буду витрачати сотні тисяч гривень на тест ДНК, щоб догодити якійсь розпутній студенточці.

Зараз дівка постійно дзвонить моїй мамі. Вони говорять годинами. Після цих розмов, мама приходить до мене і плаче. Їй шкода майбутню дитину, в якої не буде батька. Чому мама не бачить підступності тієї студентки? Вона спеціально викликає емоції в моєї мами, щоб вона давила на мене.

Дівка стверджує, ніби їй нічого від нас не треба. Вона бідна, нещасна, покинута. Х рін там! Мала дурепа! Вискочка! Хоче виманювати гроші на свою нагуляну дитину! Вона спеціально прилипла до нас. Думає, ми в грошах купаємося і зможе її забезпечувати? Помиляється!

Я хотів пасивно спостерігати за розвитком подій. Не вийшло. Ця нікчемна брехуха десь дістала номер телефону моєї дружини! Вона подзвонила, коли моя кохана була в душі. Я прийняв дзвінок, але нічого не говорив.

— В мене дитина від вашого чоловіка. Думаю вам будуть цікаві деталі. Подзвоніть на цей номер, якщо захочете зустрітися. — Казала студенточка.

Я кипів від гніву. Заблокував її номер. Дружина нічого не помітила. Тепер моя черга діяти. Я знайду квартиру цієї бідної, вагітної дівчинки і поговорю з нею по іншому. Мама більше не лізе в цю історію. За що їй велике дякую. Хоч хтось мене слухає в цій сім’ї. Подивимося, як ця дівка заспіває, коли я знайду її квартиру, батьків і учбовий заклад. Всі будуть знати, яка в неї натура. Дівка запам’ятається іншим, як брехуха, аферистка та шант ажистка.

Оцініть статтю
Дюшес
В мене дитина від вашого чоловіка. Думаю вам будуть цікаві деталі. Подзвоніть на цей номер, якщо захочете зустрітися. — Казала студенточка.