В мене в голові не вкладається — як вона може вийти за нього заміж! Він майже мій ровесник, а моїй Насті він взагалі в батька годиться, а не чоловіка.

В мене в голові не вкладається — як вона може вийти за нього заміж! Він майже мій ровесник, а моїй Насті він взагалі в батька годиться, а не чоловіка. Це я винна, не треба було його стільки разів в гості кликати, але звідки я могла знати, що мій кум Олег почне стріли амурські в мою дочку пускати. Їй лише 19 років, а він її заміж кличе. Прийшов з квітами й золотим перснем, тут я і зомліла. Вона сказала, що любить його.

Того дня я від люті взяла ременя і відлупцювала дочку, а йому сказала, щоб забув дорогу сюди. Я швидко взяла ситуацію у свої руки й думала, що за день чи два дні туман розійдеться і вона отямилася. Олегові майже під 40. Жовті зуби, пивне пузо і вона закохана до нестями. Я така зла. Слава Бог що мій чоловік не бачить вже цього. Мій кум стане моїм затям. Для сусідів моя сім’я стане приводом насмішок. Ні — не дозволю.

От минув той тиждень і моя Настя знову почала погрожувати, що втече до нього й перестане зі мною спілкуватись. Я вже не знала, як цій дівці розуму додати, щоб вона все обміркувала, а не ламала свою долю за першого приливу романтичних почуттів. За 10 років вона його вже зненавидить і в 30 буде шукати адекватного чоловіка.

Щоб таки розв’язати це питання, я під’єднала свою маму. От вона точно знає, як розбивати чиїсь мрій, а вправити комусь голову на місце — вона спеціаліст ще той!

Вона під проводом страшної хвороби попросила мою дочку, щоб вона деякий час доглянула за нею, щоб їй не було одиноко, а за це вона не мені, а їй з коханим чоловіком будинок залишить. Настя погодилась. Тим часом моя мати подзвонила тітці Катерині, рідній тітці мого кума Олега. Вона проживала й працювала в Німеччині й колись була винна моїй матері послугу чи гроші. Я не втямки, але не в цьому суть!

Моя мати попросила її, щоб знайшла йому там роботу і щоб він на певний час туди поїхав.

Півсправи закінчено і моя мати почала зводити мою Настю з троюрідним племінником баби Раї. Не знаю чи з цього щось буде, але сподіваюсь, що за цей час вони з моїм кумом остаточно розійдуться.

Оцініть статтю
Дюшес
В мене в голові не вкладається — як вона може вийти за нього заміж! Він майже мій ровесник, а моїй Насті він взагалі в батька годиться, а не чоловіка.