В наші двері постукали. Це викликало у мене підозру та я пішла відчиняти двері. На порозі стояла працівниця поліції.

Зовсім нещодавно ми з чоловіком одружилися, досить довго ми обирали житло та нарешті переїхали у квартиру, яку взяли в іпотеку. Досить тривалий час чоловік туди їздив один, оскільки Роман контролював роботу майстрів по ремонту нашої квартири. Сусіди якось скоса на нього оглядали та все питали де його мама. Роман тільки посміхався у відповідь. Коли ми святкували новосілля, то покликали лишень сусідів навпроти, бо більше нікого не знали з того будинку.

Це була пара літніх людей Валентин Петрович та Віолета Михайлівна. Ми мило розмовляли та коли Роман підійшов до мене та чмокнув у щічку, вони різко згадали, що забули вимкнути вдома праску та чайник та поспішили додому. Ми якось не звернули на це уваги та й далі насолоджувались новосіллям.

Наступного ранку в наші двері постукали. Це викликало у мене підозру та я пішла відчиняти двері. На порозі стояла працівниця поліції.

– Добрий день! Я з поліції. Покажіть, будь ласка, ваше свідоцтво про шлюб! – сказала вона.

Я ще не до кінця прокинулась та хотіла якнайшвидше з цим покінчити, щоб знову повернутися до теплого ліжка. Тому почала шукати наше свідоцтво про шлюб серед коробок з речами. Минуло плюс-мінус 10 хвилин та я його знайшла, вручила нашій ранішній гості, в той час прокинувся чоловік та підійшов до нас. Працівниця поліції уважно подивилася на свідоцтво, потім на мене, потім на Романа, зробила здивований вираз обличчя та сказала:

Дякую за співпрацю, це саме те, що я хотіла дізнатися.

– А щось не так?

До нас вчора поступив виклик про те, що у вашій квартирі відбувається розбещення неповнолітніх. Невідомі повідомили, що доросла жінка живе з підлітком.

І тут ми з Романом почали голосно сміятися! Річ у тому, що мій чоловік старший за мене на два роки. Він у мене низького росту та худорлявої тілобудови та ще й одягається дійсно як підліток, стиль у нього такий. У мене комплекція тіла повніша та тому я виглядаю старшою за свій вік.

Я давно казала Роману, що з його стилем в одязі скоро вчителі будуть ловити на вулиці та наказувати за прогули.

Оцініть статтю
Дюшес
В наші двері постукали. Це викликало у мене підозру та я пішла відчиняти двері. На порозі стояла працівниця поліції.