В неї таких сережок немає. Обурення, сльo3и, жаль до себе, все пронеслось за лічені хвилини. Віктор не міг заспокоїти Ніну, плакала про зраду коханого чоловіка

Сучасна молодь проводить дозвілля не дуже весело. Сидять в гаджетах, на вулицю виходять рідко, щоб подихати свіжим повітрям і знову соціальні мережі, віртуальне знайомство і таке інше. А раніше без друзів і дня неможливо прожити. В день навчання, а увечері дискотека, дівчата, хлопці, майже до півночі. Зранку прокидаєшся, і на пари. Веселе студентське життя.

Так і познайомились на дискотеці Юрій і Ніна. Все почалося з того, що Юрій просто проводив Ніну до гуртожитку, але пізніше дружні відносини переросли у велике кохання. Святкували весілля Юри та Ніни всім гуртожитком весело до ранку. Роки студентські пролетіли швидко, роз’їхались по різних містах країни, тільки спогади інколи навіювали смуток за молодими роками.

Якось до Ніни і Юри завітав друг молодості Віктор. Радості не було меж, вечір спогадів пройшов неперевершено. Зранку Юрій поїхав на працю, а Віктор залишився дома з Ніною. А так, як приїхав він на декілька днів, увечері збирались сходити в театр, показати місто. Ніна вирішила прибрати у квартирі та приготувати одежу на вечір. Розмовляючи з Віктором, витирала пилюку, мила підлогу, як раптом потягнувши ганчірку, щось блиснуло.

Підняла, і зблідла, в руці держала сережку. В неї таких сережок немає. Обурення, сльози, жаль до себе, все пронеслось за лічені хвилини. Віктор не міг заспокоїти Ніну, плакала про зраду коханого чоловіка. Згодом, подумала, і просила Віктора, щоб не говорив Юрі про знахідку. Вона знає, як провчити його. Але увечері, коли прийшов Юрій з роботи, Віктор примудрився розповісти про знахідку, але про те, що замислила Ніна сказати не встиг.

Та цього було досить, Юрій, швидко перевдягся і вискочив з квартири, наче, щось забув. Ніна не кваплячись одягалась, коли чоловік повернувся. Яке ж було здивування Ніни коли в руках Юрія побачила браслет, в якому красиво, як на підвісці, причеплена така ж сережка.

– Люба моя, я тобі зробив браслет своїми руками, але ще одна прикраса загубилась. Одягни його, він дуже пасує до твоїх очей і сукні. Ніна стояла дуже здивована і водночас рада, що чоловік її дуже любить та не зраджує.

Оцініть статтю
Дюшес
В неї таких сережок немає. Обурення, сльo3и, жаль до себе, все пронеслось за лічені хвилини. Віктор не міг заспокоїти Ніну, плакала про зраду коханого чоловіка