В один із днів Вадиму телефонувала подруга Рити. Дружину в тяжкому стані швидкою допомогою з роботи відправили в лікарню.

Вадим і Рита разом вже п’ятнадцять років. Вони живуть добре, достаток у домі, взаєморозуміння. Всюди завжди разом. На рибалку чоловік їздить із друзями. Дружина не любить вночі знаходитися на природі, де немає самих необхідних умов, до яких звикла Рита. Тому дозволяє Вадиму таке задоволення проводити з друзями. Рита у свою чергу любить зустрічатися з подругами тільки жіночою компанією. Чоловік також не проти, нехай відпочине дружина.
Одне їх турбує. Не можуть мати дітей. Об’їздили всі клініки, які їм рекомендували, але марно. Висновок один, Вадим здоровий, у Рити проблеми зі здоров’ям. Поки не вилікують, про дітей не потрібно думати. Тому вони відвідали всіх відомих лікарів, але ніхто не береться лікувати жінку. Говорять, що за кордоном більше шансів на успіх. Тому вони з дружиною економлять кошти, щоб Рита змогла лікуватися за кордоном.

Та планам їхнім не судилося збутися. В один із днів Вадиму телефонувала подруга Рити. Дружину в тяжкому стані швидкою допомогою з роботи відправили в лікарню. Коли чоловік приїхав до лікарні, він не впізнав Риту. Стан і справді тяжкий. Вона не могла говорити, вставати, рухати руками. Коли Вадим дивився на дружину, з очей у неї текли сльози. Він завіряв, що все буде добре, що її вилікують. Він завжди буде поруч.

Але видужати Рита не змогла. Єдине, що піддалося лікуванню, це повернулася мова, і працювала права рука. Але підняти на ноги Риту не змогли. Лікарі розводили руками. Вони зробили все, що в їхніх силах. Надалі ретельний догляд, щоб підтримувати такий стан, в якому знаходиться наразі. Тому через деякий час Риту виписали з лікарні. Вадим ретельно підготувався до зустрічі дружини вдома. Він купив спеціальне ліжко, щоб регулювати, як зручніше Риті лежати чи сидіти.

Вдома її чекала святкова вечеря. Вадим допомагав дружині, кружляв навколо неї, запевняючи, що вони справляться з недугою. Він передивився весь інтернет, шукаючи, хоч якусь соломинку, за яку можна ухватитися. За час, поки Рита лежала в лікарні, на лікування пішли всі відкладені гроші. Тому наразі Вадиму потрібно гарно заробляти, щоб проходити реабілітацію дружині. Але в такий час він мало знаходитиметься біля Рити. А наймати доглядальницю, знову потрібні гроші.

Тому він сам намагався справитися. Зранку годував дружину, переодягав. Потім біг на роботу. В обід знову додому, погодувати перевдягнути. А увечері, приготування їжі на наступний день, прибирання, прання. І так кожен день. Посидіти біля Рити не вистачало часу, тому що стомлений падав у ліжко годин на шість. Спочатку дружина розуміла чоловіка, і не скаржилася на нього. Лише іноді просить посидіти поруч хвилинку.

Надалі в їх відносинах все змінилося. Дружина почала зло поглядати на Вадима. Причину такої зміни чоловік не розумів. Потім почала скаржитися, що він мало буває вдома, її лишає одну. Надалі, що ліки купує дешеві, тому і не допомагають. Одного разу затіяла сварку, що Вадим погано з нею поводиться, годує дешевими продуктами. Їй потрібно вітаміни, щоб видужати. Як тільки чоловік переступав поріг квартири, все починалося знову. На цей раз додала, що він зраджує їй.
Звідки в неї такі думки? Але додому йти більше не хотілося. Обов’язок доглядати дружину змушував терпіти її образливі слова. Вадим розумів, що їй не солодко. Але ж він старається і така дяка. Друзі радили найняти доглядальницю. Адже гроші трохи появилися, платити вистачить. Він не настільки старий, щоб відмовлятися від життя. Але Вадим не слухав їх. Правда останньою краплею в усьому стало інше.

Чоловік застудився, та так, що не міг встати з ліжка. Рита гукала його, кричала що вона хоче їсти, а він лежить. Коли побачила який хворий підійшов Вадим до неї, вона не звернула на те уваги. Вимагала, щоб приділив їй увагу. І в лікарню нічого ходити, видужає. Тільки тепер у Вадима відкрилися очі в що перетворилася його мила розумна Рита. Відтоді чоловік не живе вдома. Найняв доглядальницю цілодобово, платить їй. Що потрібно купує. Жінка говорила, що Рита заспокоїлася, інколи згадує Вадима. Можливо чоловік поступив неправильно? Але по іншому в нього не вийшло.

Оцініть статтю
Дюшес
В один із днів Вадиму телефонувала подруга Рити. Дружину в тяжкому стані швидкою допомогою з роботи відправили в лікарню.