В палату зайшов чоловік, який по виду виглядав як безx _атчeнко. Хворі чоловіки, що лежали в тій палаті обурилися. Але коли не почули від нього неприємного запаху, змирилися.

В палату зайшов чоловік, який по виду виглядав як бомж. Хворі чоловіки, що лежали в тій палаті спочатку хотіли обурюватися. Але коли не почули від нього неприємного запаху, змирилися. Адже із чотирьох ліжок, одно вільне. Тому кожна людина має право лікуватися в лікарні. З прибулим ніхто не розмовляв, сиділи окремо, шепотілися. Про що, не чути, але недоброзичливі погляди кидали в сторону прибулого чоловіка.

Володимир, коли зайшов у палату, помітив, як з недовірою дивляться на нього хворі чоловіки. Але йому не до них. Сьогодні трапилася пригода, яка привела його до лікарняного ліжка. Адже не чекали такого. На сьогодні стільки справ намічено, і от на тобі, в лікарні. І трапилося все випадково. Володимир вийшов із машини. Став на узбіччі. Земля після дощу сира, слизька. Він поплив і вдарився головою об асфальт. Весь брудний, таким і привезла його дружина в лікарню.

Вони з Яною одружилися давно. Обоє амбітні. Тому працювати на когось не хотіли. Весь час у пошуках, чим зайнятися. Довго шукали, але знайшли діло, яке в них повинно вийти. Піднімали бізнес разом. Підтримували одне одного. Лише через п’ять років нарешті в них появився прибуток. Тому працюють не покладаючи рук. Вийшли на інший рівень. Своє діло відкривають в інших містах країни. Скоро за кордон доберуться, але то буде потім.

От і сьогодні їхали вдвох із дружиною в інше місто для розвитку свого бізнесу. Зупинилися на узбіччі розім’яти ноги, і Володимир так невдало впав. Яна відправила його до лікарні, сама поїхала владнати справи. Адже сьогодні терміново потрібно вирішити питання. Чоловік переживав, як справиться дружина. Адже це вперше вона поїхала одна. А тут іще в палаті від нього відвертаються. Помітили бруд на костюмі, і вирішили, що бомж.

Увечері дружина приїхала з великими пакетами. Там був змінний одяг і багато різної їжі. Нарешті хворі чоловіки почали до нього розмовляти й вибачатися, що так подумали. Адже не кожного дня вони бачать бізнесмена в брудному одязі. Правду говорять не судять по одягу, а судять по розуму. Володимир не ображається. Головне швидше одужати й до праці. Яні одній важко справлятися.

Оцініть статтю
Дюшес
В палату зайшов чоловік, який по виду виглядав як безx _атчeнко. Хворі чоловіки, що лежали в тій палаті обурилися. Але коли не почули від нього неприємного запаху, змирилися.