В той час як біологічний дідусь нe хoтiв навіть бачити онучку інший її дуже любив, оберігав та захищав.

Максим caм виховував доньку, бeз дружини Олесі. Одразу після народження Лізи вона просто вiдмoвилacь від неї та пiшлa з poдини. Цей вчинок Максим не міг прoбaчити дружині. Адже як можна отак зpaдити родині. Вона так щиро раділа, коли дізналась про вагітність, будували плани на майбутнє. Якби не втpутивcя її батько.

В такому рішенні Олесі винен саме він. Борис Миколайович завжди був проти Максима, бо бачив поруч з донькою кращу кандидатуру. Він постійно налаштовував дівчину проти чоловіка. Саме він вмовив доньку покинути дитину, пояснюючи це тим, що з дитиною вона застрягне вдома, стане домогосподаркою і вже не зможе повернутись до своєї професії фітнес-тренера. Адже Максим ніби-то зациклений на своїй роботі та навряд чи допомагатиме з дитиною.

Через якийсь час Олеся приїхала до Максима поговорити. Вона розповідала, що дуже любить його і що не хотіла втратити через дитину життя, про яке мріяла. Вона навіть намагалась вмовити його теж відмовитись від Лізи й продовжити розвиватись разом, досягати своїх цілей. Але це так розгнівало Максима, що той просто вигнав її з дому і більше не пускав її на поріг. А наступного дня подав на розлучення.

Через 2 роки Максим знову одружився. Йому пощастило і з дружиною, і тестем Іваном Олеговичем. Вони обоє дуже полюбили Лізу. Тесть прийняв Максима як рідного сина, а той у відповідь з повагою ставився до нього.

Оскільки Іван Олегович жив один, бо багато років тому втратив дружину, молодята завжди допомагали йому. А згодом навіть купили йому квартиру ближче до себе. Тесть довго заперечував, не хотів їхати з квартири, де колись був щасливий зі своєю дружиною. Але донька все-таки вмовила його перебратись ближче до них. Адже він був у такому віці, коли йому потрібен був нагляд. А якщо житиме ближче, то і їм буде легше допомагати йому, і з онучкою зможе частіше бачитись.

Хоч зразу тесть і сумнівався, але згодом зрозумів, що це було правильне рішення. Адже міг допомагати з Лізою, щоб Максим і Катя могли інколи побути просто вдвох. В них були такі дні на тижні, коли вони проводили день всією родиною разом. Не забували й про Івана Олеговича.

І ось Лізі вже 6 років і наближався її випуск з дитсадка. Вона знала про обох своїх дідусів. І хоч не бачилась ні разу з рідним, все ж захотіла обох запросити на свій випуск. Та коли вона з батьком приїхала до Бориса Миколайовича, той навіть двері не відчинив, вдавши, що його немає вдома. А от Іван Олегович навпаки – мало того що з радістю прийняв запрошення, а ще й солодощами пригостив і до вечора грався з онукою.

Отак буває в житті: рідні люди інколи гірше чужих, а чужі можуть прийняти краще ніж рідні. Борис Миколайович знати їх не хотів, а Іван Олегович став для Максима рідним батьком.

Оцініть статтю
Дюшес
В той час як біологічний дідусь нe хoтiв навіть бачити онучку інший її дуже любив, оберігав та захищав.