В той день вони з внучкою поїхали в лабораторію, щоб зробити тест на батьківство. Сьогодні до нас вони завітали з відповіддю

Весняного вечора я поспішав на побачення. Чекала мене молода, красива жінка, з якою я познайомився місяць тому. Вірніше сказати, в мене відчуття, що знаю її все життя. Коли запитував у неї, чи знайомі? Вона переводила розмову на іншу тему. Мені з нею так було добре, що я літав, немов на крилах. Наразі запропонував Марині вийти за мене заміж. Дівчина подумала, а потім сказала, — я тобі не говорила, у мене є донечка Настя, їй шість років. Живемо ми удвох, я тебе з нею познайомлю, якщо ти не проти. Подружитесь, потім поговоримо про одруження. Звичайно я погодився, і те, що в Марини є донечка, мені навіть цікаво, які в мене з нею будуть відносини.

У вихідний день дівчина прийшла на побачення з Настею, яка тут же підбігла до мене, і позвала гратися в м’яча. Знайомство пройшло не вимушено, а потім ми сиділи в кафе і їли морозиво. Мені подобалось гуляти з донечкою Марини, яка відповідала мені взаємністю. Через деякий час ми з коханою вирішили, що пора знайомитись із батьками. З Настею ми порозумілися, і думаю, що заперечень з боку Марини не буде. Щоб мої батьки не були проти, що в нареченої є донька, я вирішив сказати, нібито Настя моя. Що ми раніше зустрічалися, а потім розійшлись, а про дочку я не знав нічого до тих пір, поки не зустрілись знову. Марина від почутого зашарілася, але згодилась на таку авантюру.

Знайомство з моїми батьками пройшло добре, тільки про те, що є в них внучка віднеслись із недовірою. Через деякий час батьки мої попросили нас привезти їм Настю на вихідний, Хочуть надолужити пропущений час. Ми з Мариною зраділи, що все так добре і злагоджено. Через два тижні до нас завітали мої батьки з подарунками для внучки. Як виявилось, коли вони брали Настю на вихідний, у них був свій план. В той день вони з внучкою поїхали в лабораторію, щоб зробити тест на батьківство. Сьогодні до нас вони завітали з відповіддю. Тест підтвердив моє батьківство на 99,9%.

Прийшов час здивуватися мені. Як так може бути. Марина мовчки взяла мене за руку, і вивела з кімнати.
– Пам’ятаєш відпочинок в санаторії біля моря, кафе, офіціантка, і єдина ніч, яку ми провели разом.
Так от чому в мене почуття, що знаю кохану давно. І з Настею невидимий зв’язок. Я дуже радий, що в мене є дочка і чудова майбутня дружина.

Оцініть статтю
Дюшес
В той день вони з внучкою поїхали в лабораторію, щоб зробити тест на батьківство. Сьогодні до нас вони завітали з відповіддю