Вадим знав, що Вероніка не з тих жінок, що сидітиме вдома та готуватиме борщ. Вона амбітна, самовпевнена та цілеспрямована. Тож доведеться з багатьма речами миритися. Він так і робив

Вероніка завжди знала, чого хоче від цього життя. Спершу університет, потім магістратура. Успішна кар’єра у юридичній фірмі, адвокатська практика. Потім популярність та зарплата, яка дозволить дівчині жити на широку ногу.

Хіба знала вона, що у ці плани потрібно буде вносити корективи після зустрічі з Вадимом. Він звернувся до неї по допомогу. Батько судився за землю діда зі своїм старшим братом, який хотів все відібрати собі. Ніка не лише виграла справу, а й глибоко запала у серце молодого хлопця.

Її запросили на вечерю батьки Вадима, хотіли віддячити юристу, який допоміг у скрутну хвилину. З однієї сторони їй було не зручно, а з іншої – хотілося дізнатися цих людей більше. Батьки помітили невинні обміни поглядами Вадима та Вероніки й жартома запитали на коли готуватися до весілля. Усі посміялися, а на весну молода пара таки розписалася.

Вадим знав, що Вероніка не з тих жінок, що сидітиме вдома та готуватиме борщ. Вона амбітна, самовпевнена та цілеспрямована. Тож доведеться з багатьма речами миритися. Він так і робив. Три роки вони жили душа в душу. Переважну більшість хатніх справ Вадим взяв на себе, поки Ніка будувала свою успішну кар’єру.

Якось чоловік завів розмову про можливе поповнення. Він хотів дітей, хотів відчути радість батьківства. Навіть погодився вийти в декрет, але Вероніка не хотіла нічого чути про малюка. Все частіше подружжя сварилося. Знайти компроміс було нереально. Дружина кричала, що ще зарано, а чоловік стверджував, що чекав достатньо.

Якось у пориві гніву Вадим випалив, що захоплюється найкращою подругою Вероніки. Вона така вправна, завжди в гості з чимось смачненьким приходить, сама готує, допомагає прибрати зі столу й також мріє про дитину:

-Ну чому ти не така ж, невже робота важливіша за сім’ю? – з образою запитав чоловік.

– А чого ж ти тоді зі мною одружився, брав би мою Нелю, то вже й би діток няньчили – Ніка сказала це аби дошкулити Вадимові, насправді вона не хотіла втрачати свого коханого.

Чи сказано то було в таку хвилину, чи що, а Вадим таки подав на розлучення. Найгірше, що він зробив, як Вероніка й радила та одружився з Нелею. Зараз подружжя в очікуванні поповнення. Обоє щасливі. Вероніка отримала те чого так сильно прагнула –  ніхто не говоритиме їй про дітей й вона повністю може зосередитися на кар’єрі. От тільки  тепер їй хочеться сімейного щастя.

Оцініть статтю
Дюшес
Вадим знав, що Вероніка не з тих жінок, що сидітиме вдома та готуватиме борщ. Вона амбітна, самовпевнена та цілеспрямована. Тож доведеться з багатьма речами миритися. Він так і робив