«Вагітна жінка пр0вч_ила свого н_ахабн0г0 сусіда. Що було далі?»

Нещодавно в нас по-сусідству оселився справжнісінький нахаба і ніхто його наразі не може поставити на місце. Він встиг вже всім набриднути. Його брутальна поведінка всіх виводила, але ніхто не мав на цього хама впливу. Очевидно, не маючи належного виховання, цей чоловік швидко збагатився і вважав себе пупом землі, дивився на всіх з погордою скоробагатьком. Окрім цього, з ніким не вітався і кидав власного джипа, де заманеться. Часом аж кулаки свербіли, щоб йому надавати за його пихатість і грубощі, яким він давав волю.

Скажу з власного досвіду, справжні багатії, які люблять себе, так не ведуться. Вони бережуть власну честь і гідність і не проявляють зневаги до оточення, з яким поряд живуть.

Якось зранку я косив свій газон. Вимкнув косарку, щоб трохи відпочити. Чую, моя сусідка з кимось свариться, що їй не властиво. Виглянув на вулицю, а вона з розпачу копає джип того нахабного сусіда і ледь не плаче. Як з’ясувалося, сусід, на нікого не зважаючи, кинув своє авто так, що цілком перегородив виїзд з вулиці. Сусідка Аня поспішала на роботу. Перед тим вона завозила свого малюка в садочок. До того, ще й була вагітною.

Вона початку гукнула кілька разів власника автомобіля. Однак нахабний сусід не вийшов, щоб уступити місце для проїзду. Він витягнув руку через вікно, вимкнув сигналізацію і далі займався своїми справами, вдаючи вигляд, що нічого не трапилося.

Я чудово розумів свою сусідку. Мені стало її шкода суто по-людськи. Кинув свою косарку і завів власний автомобіль, виїхав з подвір’я і покликав Анну. Вона погодилася на мою пропозицію, що сьогодні я її закину на роботу і дитину завезу в садочок. Допоміг їй перенести дитяче крісло, куди посадили її трирічного синочка. Але перед тим, як сісти в мою автівку, Аня навіщось підбігла до джипа. Вона врешті сіла в машину, і ми поїхали.

Коли я повертався за пів години додому, то дружина нахабного сусіда стояла поряд з джипом і матюкалася. Мене це дуже заінтригувало, і я вирішив глянути, що трапилося. Коли побачив, то ледь не втримався, щоб не зареготати вголос. На капоті красувався напис, зроблений водостійким маркером:

«Я вагітна, зателефонуй мені».

Я зрозумів, чого так істерила дружина господаря джипа. Можливо, саме ця ситуація чи якісь інші обставини підштовхнули до виїзду цих сусідів у інший район міста. Усі з полегшенням зітхнули, що позбулися таких нахабних людей. Бо ми звикли, як сусіди, жити дружно і без скандалів. Врешті, наявність грошей нікого не звільняє від людяності. Але не кожен це, на жаль, розуміє, тому вважає, що багатство дає йому якісь привілеї в стосунках з іншими людьми.

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Вагітна жінка пр0вч_ила свого н_ахабн0г0 сусіда. Що було далі?»