Валентина давно помітила зміни в чоловікові, але мовчала. Чекала, поки він сам розповість про причину відчуження.

Подружжя почало своє життя в іншому місті. Так сталося, що причиною переїзду було слабке здоров’я сина. Лікарі порекомендували змінити клімат. На нове місце роботи Юрій прийшов разом зі своєю дружиною Валентиною. Одружені вони п’ять років. Синок Олег, якому чотири роки пішов в дитячий садок. Тому дружина заявила, що сидіти дома не буде. Нова робота, нові люди, Юрій і Валентина із задоволенням поринули в роботу. Тим паче, що дружина дома сиділа довго. Наразі радіє, що спілкується з іншими людьми.

В перший день Юрій познайомився з Віктором, який працює на підприємстві давно. Вони подружилися, запрошували один одного в гості. Валентина запропонувала дружити сім’ями. Знайомство з дружиною Віктора, Поліною, закарбувалося в пам’яті Юрія. Такої красивої жінки він не зустрічав. Валентина в нього притягує внутрішньою красою, коли говорить, її слухають усі. Ще коли знайомився з нею, для нього вона була наймиліша дівчина з усіх кого знав.

Поліна яскрава, привертає увагу всіх чоловіків. Юрій помітив, що дружина Віктора також зазивно поглядає на нього. Вечір пройшов добре, всі задоволені. Домовилися і надалі спілкуватися разом. Дома Юрій весь час думав тільки про Поліну. Щось притягувало в ній, таке, від чого ставало соромно перед дружиною.

Часті зустрічі не пройшли даремно. Віктор помітив, що Юрій віддалився від нього, став уникати його. Валентина давно помітила зміни в чоловікові, але мовчала. Чекала, поки він сам розповість про причину відчуження.
Приблизно десь через півроку Юрій сказав, що йде від неї. Аліменти сплачувати буде, з Олегом спілкуватися. Дружина тільки й спромоглася сказати:- йди.

В той же вечір до Валентини прийшов Віктор, він пояснив, що його дружина пішла з дому. Потім додав, вони з Юрієм давно, Поліна сказала.Валентина плакала, Віктор заспокоював, говорив що допомагатиме чим зможе. Що разом вони подолають біль від зради близьких людей.

Спочатку тяжко було, син постійно запитував, де тато. Валентина говорила, що скоро прийде. Тішила себе думками, що одумається, впаде їй у ноги, проситиме прощення. Час ішов, Юрій не вертався. Вони з Поліною звільнилися з роботи, переїхали жити на другий кінець міста.

Віктор приходив до Валентини часто, допомагав по господарству, гуляв з Олегом. Через рік запропонував дівчині одружитися. Говорить, будемо жити разом. Якщо у нас не вийде, розлучимося. Валентина не кохала Віктора, але товаришували вони добре. І потім, живуть же разом Юрій із Поліною. Чому і їм з Віктором не спробувати?

Вони одружилися. Пройшло немало часу. Валентина думала, що якби Віктор не запропонував їй одружитися, як би вона жила. Наразі вони з чоловіком щасливі, народилася в них дівчинка. Віктор любить Олега, називає своїм сином. Юрій і Поліна розбіглися через півтора року. Пристрасть пройшла. Вони обоє в пошуку своїх половинок. А чи знайдуть?

Оцініть статтю
Дюшес
Валентина давно помітила зміни в чоловікові, але мовчала. Чекала, поки він сам розповість про причину відчуження.