Валерія не розуміла, чому її чоловіка так часто відправляють у відрядження, тому вирішила піти до директора та з ним поговорити. Коли прийшла та розповіла всю ситуацію, виявилося що Максим ніколи не їздив ні в які відрядження

Валерія чекала чоловіка на вечерю. Щось сьогодні затримується. Вони одружені вже два роки. З дітьми вирішили почекати, пожити для себе. Валерія знову телефонувала, але Максим не брав слухавку. Вже час бути вдома, дружина турбується. Телефонний дзвінок відволік її від невеселих дум.  Телефонував чоловік. Дівчина зраділа, нарешті. Але потім тільки слухала, що він говорить. Виявляється його знову посилають у відрядження. Скільки можна. Його і так дома часто не буває. Місяць дома, місяць у відрядженні. Сьогодні тільки два тижні, як Максим вдома, і знову поїхав. На цей раз навіть речі не взяв. Що за терміновість така?

Валерія вирішила, що на ранок зателефонує в фірму, де працює чоловік і поскаржиться, чому тільки його посилають так часто. Інші не вміють працювати, чи як? На ранок дівчина виявила, що не має номера телефону в його офіс. Вирішила поїхати сама і поспілкуватися з начальником. До його кабінету її провели без перешкод. За столом сидів чоловік, приємної зовнішності. Він ввічливо запросив Валерію сісти на стілець, і запитав по якому питанню вона прийшла. Дівчина розповіла про чоловіка. Запитала чому його часто посилають у відрядження. Адже в нього є сім’я, і на той період, що чоловік вдома, вони планують багато справ.

Віктор Іванович здивовано дивився на Валерію. Трохи помовчавши, відповів. Взагалі ні в які відрядження Максим не їздить. Ніколи. Вчора увечері телефонував, і попросив кілька днів за сімейними обставинами. Наразі Валерія нічого не розуміла. Встала, вибачилася і пішла. Через два тижні Максим з’явився на порозі їхньої квартири. Вірніше сказати, квартира Валерії, але вони одружені, тому рахувала її спільною. Він знову почав говорити, що приїхав передягтися, і знову їде. На цей раз як завжди, на місяць. Дівчина лише кивала головою, погоджуючись. Коли Максим вийшов із під’їзду, Валерія накинула на себе кофту з капюшоном, і пішла за ним слідом.

Їхали автобусом на другий кінець міста. Дівчині вдавалося ховатися за спинами людей. Адже Максим не знав, що вона слідкує за ним. Вони дійшли до багатоповерхового будинку. Чоловік зайшов усередину. Валерія пішла слідом через хвилину. В під’їзді прислухалася, яка квартира відмикається і пішла на той поверх. Коли подзвонила в двері, відкрила жінка з дівчинкою років чотирьох на руках. Вона запитала кого їй потрібно. Валерія сказала, що до вас зайшов чоловік Максим, і їй поговорити з ним потрібно.

Максим виглянув через хвилину, і застиг на місці. Виявилося, що живе на дві сім’ї. І коли б дочка його не захворіла, Валерія ще довго не дізналася б про це. До речі, перша дружина також не відала про другу сім’ю чоловіка.

Оцініть статтю
Дюшес
Валерія не розуміла, чому її чоловіка так часто відправляють у відрядження, тому вирішила піти до директора та з ним поговорити. Коли прийшла та розповіла всю ситуацію, виявилося що Максим ніколи не їздив ні в які відрядження