Вам знадобиться всього 2 години, щоб всі ваші тюлі у домі виглядали, як новенькі!

На свята я тільки й те робила, що ходила у гості і якось найбільше у красивих прибраних домівках в око мені впадала вицвіла, брудна, чи пожовтіла тюль, про яку схоже забули, або просто не знайшли потрібного методу, щоб повернути її до нормального стану.

Оскільки я переконана, що тюль не просто захищає будинок від сонячних променів, а й служить її прикрасою, то і стараюсь, щоб виглядала вона красиво. За свої 20 років господарювання я перепробувала чимало способів миття тюлі, але тільки цей зберігає мені час та є дійсно дієвим!

Я мию тюлі та штори раз чи два на місяць, тому що це не займає у мене багато часу і сил та й приємно мені знаходитися там, де чисто все й пахне свіжістю. Мій спосіб миття унікальний, тому що досі не чула, щоб хоч ще хтось так робив, але сьогодні я розкрию вам свій секрет!

f.ua

Отже, розпишу вам усе у покроковій інструкції!

Крок No1. Налийте у тазики теплої води та додайте туди 100 грамів солі. Все добре змішайте.

Крок No2. Зніміть тюль та помістіть у цей тазик. Він допоможе прибрати жовтизну та вицвілі місця. Вся тюль має бути повністю занурена під воду. Залиште її у такому стані на 5-10 хвилин (залежно від пагубності ситуації).

Крок No3. Прополощіть тюль під звичайною водою.

Крок No4. З тазика вилийте воду з сіллю та наберіть нової такої ж температури. Туди додайте 30 грамів оцту та знову замочіть там тюль, щоб вона була повністю під водою. Залишаємо її на ту ж саму кількість часу, що й попереднього разу.

Крок No5. Прополіскуємо тюль у звичайній воді та розвішуємо її у теплому приміщенні, щоб вона висохла.

На всі тюлі у моїй квартирі мені вистачає 2 годин раз на два-три тижні, щоб моя квартира завжди виглядала доглянутою та у ній відчувався запах свіжості.

Поділіться своїми методами миття важкодоступних місць чи предметів побуту?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Вам знадобиться всього 2 години, щоб всі ваші тюлі у домі виглядали, як новенькі!