Вчинку дружини пoмerлoгo ніхто із присутніх не зрозумів. Жінка підійшла до місця пoxoвaння свого чоловіка і опустила вслід за тpуnoю картонну коробку.

Ця історія хоч коротка, але дуже цікава. Прочитайте, не пожалієте.

Наша історія про одного чоловіка, який був дуже багатою людиною. Протягом всього свого життя він працював не покладаючи рук і складав кожну зароблену гривню до свого сховку. Попри те, що грошей у нього було «кури не клюй», всі тутешні жителі знали його як найскупішу людину на цілому світі.

Одного сонячного ранку від покликав свою дружину і сказав їй:
— Я хочу, щоб всі зароблені мною гроші, протягом мого життя були поруч зі мною і в кращому світі, коли я відійду у вічність. Тому дружино, ти повинна вчинити наступним чином, як я помру, а саме: всі мої заощадження покласти зі мною у труну або поруч з нею.

Після цієї розмови, чолов’яга щодня нагадував свої нещасній дружині про її обов’язок. І от раптом його життя обірвалося.

У день похоронної процесії, вбита горем і нещасливим життям жінка, одягнута вся у чорний одяг – сиділа поруч з тілом чоловіка і не відходила ні на мить. Поруч з нею була її хороша коліжанка. Коли всі присутні попрощалися і настав час опускати кришку труни – жінка подала жест, щоб зачекали. Тоді вона швидко поклала до чоловікової труни картонну коробку. Ніхто так і не зрозумів, що ж було у тій коробці.

Прощання з померлим закінчилося і всі розійшлися. Вдова із подругою йшли разом. От і її товаришка не витримала і таки запитала:
— Скажи, ти ж не настільки дурна, щоб покласти до труни чоловіка всі його гроші? Правда ж?

— Ні! Я дала йому обіцянку ще за життя, я чесна та побожна людина – тому не могла вчинити інакше. Тому абсолютно всі гроші, які він заробив за своє життя – я поклала біля нього, згідно обіцянки.

— Не може такого бути, ти що всі статки і своє майбутнє заможне життя закопала у землю?!

— Так. Я зібрала абсолютно всі гроші. Тоді я їх віднесла до банку і поставила на свій рахунок, а йому виписала чек на цю всю суму і поклала до тієї картонної коробки. Всі його кошти до копійки – разом з ним.

А ви б вчинили так само, чи не здогадалися б?

Оцініть статтю
Дюшес
Вчинку дружини пoмerлoгo ніхто із присутніх не зрозумів. Жінка підійшла до місця пoxoвaння свого чоловіка і опустила вслід за тpуnoю картонну коробку.