Вчися відмовляти матері, або шукай ще одну роботу!

Ми з чоловіком одружені вже 20 років й за цей час ми змогли самостійно купити собі квартиру та виховати двох дітей. Старший син навчається на першому курсі університету, а молодша донька у 8 класі. У нашій сім’ї завжди панувала гармонія й розуміння, доки свекруха не вийшла на пенсію й не почала вимагати з чоловіка того, щоб він її забезпечував грошима, та ще й не малою сумою – 5 тисяч гривень щомісяця.

– Твоя мама тільки про себе думає! Де, на її думку, ми маємо брати такі гроші? Ми ж не багачі!
Недавно ми святкували її шістдесятиріччя. Особливих занять та обов’язків у її житті не має, тому вона цілий день дивиться серіали й пліткує зі своїми подругами сусідками.

Ми жили з нею перші роки після нашого одруження і вони були найгіршими у моєму житті. Вона не давала нам спокійно жити, все контролювала й усім дорікала. Ми намагалися терпіти й не вступати у конфлікти, а в один день не витримали й з’їхали на орендовану квартиру. З часом, на відстані, нам вдалось встановити нормальні стосунки.

Після народження двох дітей ми дуже надіялися на допомогу свекрухи. Як-не-як всі бабусі люблять проводити час з внуками, але вона лише повторювала, що зайнята й не може нічим таким займатися. Загалом, розраховували ми самі на себе. Рік тому виплатили іпотеку й тепер віддаємо велику суму на навчання сина та відкладаємо для дочки. Вони наші діти й ми хочемо їх вдало влаштувати у житті. Тому ми й самі кожну копійку змушені рахувати.

Зі свекрухою у нас дуже натягнуті стосунки. Інколи бачимось на свята, говорить вона лише зі своїм сином, на внуків та мене її абсолютно все одно.

Коли чоловік вперше мені повідомив новину про те, що його мама хоче отримувати 5 тисяч гривень щомісяця, то я не знала, як реагувати. Я почала пояснювати чоловіку, що у мене теж є батьки, що живуть у селі й допомога їм потрібна не менше, але ж вони у нас нічого не просять, тим паче такі великі суми щомісяця.

Я, звичайно, рада була б допомогти свекрусі, але не тоді, коли мені прийдеться жертвувати власними дітьми. Вони ходять до репетиторів, всебічно розвиваються, тому у нас не має зайвих коштів.

chsu.ru

Свекруха ж переконана, що мій чоловік її винен, бо вона його народила. При цьому вона ніколи на нього й зайвої копійки не хотіла витратити. Ходив він на безплатні гуртки, одяг та взуття доношував до дірок, вона ж завжди купувала для себе найкраще.

– Ти або відмовляєш своїй матері, або шукаєш ще одну роботу. Я не хочу забирати щось у наших дітей тільки тому, що твоїй мамі знадобилась така сума. Вона могла б хоча б подумати про нас та своїх онуків. Я не буду забороняти тобі допомагати своїй мамі, але я не хочу, щоб страждав наш сімейний бюджет – пояснила я чоловікові.

Чоловік ще не знає, як бути, бо часу й сил на додаткову роботу у нього не має, але й мамі він раніше ніколи не відмовляв.

Оцініть статтю
Дюшес
Вчися відмовляти матері, або шукай ще одну роботу!