Вдома Мар’яну чекало зовсім інше життя. Вже не бачить того ласкавого чоловіка, який турбувався за неї. Наразі перед нею постав груб ий, крикливий чоловік. Такого Ігоря дівчина не знала

Всю свою юність Мар’яна мріяла про велике кохання. Мама її сварила, про навчання треба думати, а ти про хлопців. Але мамині слова не доходили до дівчини. Відразу після школи пішли з подругами увечері прогулятися. Назустріч їм йшли три хлопці. Вони почали залицятися до дівчат. Слово по слову, зав’язалася розмова, потім пройшлися всі разом. Домовилися зустрітися наступного дня.

Мар’яна придивлялася до одного з хлопців, якого звуть Ігор. Чомусь він їй не подобається, щось в ньому проглядає жорстоке. Можливо їй здалося? На другий день як і домовилися зустрілися. Ігор відразу підійшов до Мар’яни, і вони весь вечір провели разом. Після того як вона познайомилася ближче з хлопцем, Мар’яна більше не думала так, як учора. Сьогодні Ігор одна ввічливість.

Зустрічалися вони недовго. Через два місяці дівчина зрозуміла, що вагітна. Мамині мрії про те що Мар’яна буде вчитися, так і залишилися мріями. Ігор не відмовився від дівчини. Коли дізнався, що вона при надії, зрадів. Наступного дня з’явився на порозі дому Мар’яни гарно вдягнений з великим букетом квітів. Просив батьків дозволу одружитися з коханою. Своєю тактичною поведінкою розтопив серце матері, і вони з татом благословили їх. Після весілля молоді почали жити у квартирі Ігоря. Він у свої двадцять п’ять добре заробляв. Квартиру купити допомогли батьки, але ремонт і купівля меблів за свої кошти. Ігор подавав великі надії побудувати кар’єру, або відкрити свій бізнес.

Мар’яна неначе в казку потрапила. Квартира своя, жили окремо від батьків. Дівчина відчувала, що свекруха не в захваті від неї. Тому все складалося добре, менше будуть бачитися. Ігор добре ставився до Мар’яни, оберігав, не давав робити важку роботу, водив на прогулянки. Говорить що кохає, дівчина заглядає йому в очі, а вони холодні. Інколи їй здавалося що чоловік щось прораховує, але тут же стає ласкавим.

Пологи почалися, коли Ігор збирався на роботу. Викликали швидку допомогу, і через дві години на світ з’явився хлопчик. Чоловік радів, він чекав тільки сина, і нарешті мрії збулися. Вдома Мар’яну чекало зовсім інше життя. Вже не бачить того ласкавого чоловіка, який турбувався за неї. Наразі перед нею постав грубий, крикливий чоловік. Такого Ігоря дівчина не знала. Кожен день він вимагав вчасно сніданок, чисту випрасувану сорочку. Не терпів, коли плакав Славко. Кричав на Мар’яну, щоб утихомирила його.

Життя дівчини перетворилося в пекло.  Одного дня Мар’яна зібрала речі, щоб піти від чоловіка. Він неначе відчував, через пів години вернувся додому, телефон не взяв, і зіткнулися у дверях з дружиною. Цього разу завів її разом із сином у кімнату і закрив двері на ключ.

Коли він пішов, Мар’яна вийшла на балкон. По сусідству жив чоловік одинокий. Дівчина позвала його, попросила, щоб допоміг їй втекти з того пекла. Чоловік погодився. Вона передала через балкон Славка, потім за підтримки того чоловіка перелізла сама. Вадим допоміг вийти з будинку, і відвіз її до батьків. Назад Мар’яна більше не повернулася.

Оцініть статтю
Дюшес
Вдома Мар’яну чекало зовсім інше життя. Вже не бачить того ласкавого чоловіка, який турбувався за неї. Наразі перед нею постав груб ий, крикливий чоловік. Такого Ігоря дівчина не знала