Вдома вона потрібна тільки як прислуга, чоловіка на роботу зібрати, сину речі погладити, з онуками посидіти, поки донька гуляє. І тут неочікувано начальник робить їй пропозицію. Оксана була в ступорі

Коли Оксані було п’ятдесят років вона вирішила піти від її чоловіка. Вся сім’я була шокована. Адже зі сторони у них була гарна сім’я. Чоловік, син, дочка та навіть двоє онуків. Батьки зовсім не підтримали таке рішення Оксани. Так само й інші всі родичі. Погрожували жінці, що як тільки вона покине сім’ю та піде, то родина, а особливо батьки перестануть спілкуватися з нею й не будуть і на поріг їхнього будинку пускати.

Одного дня Оксана затрималася на роботі. Вона зовсім не хотіла повертатися додому. Бо там вона потрібна тільки як прислуга, чоловіка на роботу зібрати, сину речі погладити, з онуками посидіти, поки донька гуляє. І тут неочікувано начальник робить їй пропозицію. Оксана була в ступорі. А Василь Миколайович розумів, що вона зараз одружена. Тому сказав, що почекає.
Звісно, Оксана спочатку думала й не знала, що відповісти. А Василь Миколайович їй говорив, що він живе один і взагалі давно вже кохає жінку, але ніяк не знав як їй це сказати. Не довго думаючи Оксана погодилася.

Насправді її чоловік навіть не помітив, що його жінка пішла від нього. Він її сприймав тільки як прислугу. Щоб все було чисто, прибрано, їсти наготовлено.

Кожного дня Оксана вставала о шостій годині ранку, і поки всі спали починала працювати. Спочатку готувала сніданок чоловікові, лаштувала обід на роботу, прасувала та готувала всі необхідні речі. Потім чоловік прокидався, снідав та йшов завжди невдоволений на роботу. То йому попрасовано не рівно, то чай холодний. Після того як жінка відправила чоловіка на роботу, то готувала їсти сину, прасувала сорочку та також готувала їжу з собою. А вже як син йшов, то Оксана збирала онуків до садочка, поки донька фарбувалася та вдягалася у себе в кімнаті. Вона їх годувала, одягала та онучці заплітала коси. А сама ніколи не встигала навіть і поснідати вдома, тому чай пила вже на роботі.

Після роботи Оксана завжди йшла до продуктового магазину. Їй необхідно щодня купувати пакети продуктів, щоб приготувати їжу родині. Забрати онуків з садочка, бо часто донька була зайнята своїми справами й просила маму це зробити. По приходу додому приготувати страви на роботу дітям та чоловіку.  І ще багато інших домашніх справ.

Хоча жінка заробляла достатньо багато коштів для їхнього міста, на себе вона їх не витрачала, бо необхідно купувати продукти та різні побутові засоби. А коли і йшла за одягом, то купувала тільки на базарі й тільки зі знижками. Та й чоловік її цього не розумів. Постійно говорив, навіщо їй нова куртка, якщо нова ще не зносилася, чи носі чобітки, якщо мамині ще досить гарні.

А Василь зовсім інший чоловік. Коли Оксана прокинулася, щоб приготувати йому сніданок. То чоловік був шокований. Він сказав жінці йти далі спати, а він сам все зробить. Вперше у своєму житті Оксана так довго зранку спала, та ще і їй приготували сніданок. Це звісно була приємна несподіванка, навіть диво.

А коли Оксана та Василь пішли за продуктами до магазину, то Василь вирішив зробити приємність для коханої та привів її до магазину гарного стильного одягу. Жінка звичайно була рада такому сюрпризу. Але по звичці пішла до відділу зі знижками, щоб вибрати щось подешевше. Та чоловік сказав, щоб вона на собі не економила, а хоча б раз у житті придбала собі те, що вона хоче, а не може.

Згодом, коли Оксана розлучилася з колишнім чоловіком, Василь з жінкою одружилися та почали щасливо жити. Сім’я Оксани так з нею і не спілкується, крім доньки. Їй все ж треба інколи залишати онуків з бабусею. Тому вона почала налагоджувати стосунки з мамою.

Взагалі Оксана вперше за дуже довгий час відчуває себе щасливою жінкою. А це все завдяки коханому чоловіку, який з Оксани здуває пилинки.

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Вдома вона потрібна тільки як прислуга, чоловіка на роботу зібрати, сину речі погладити, з онуками посидіти, поки донька гуляє. І тут неочікувано начальник робить їй пропозицію. Оксана була в ступорі