Весь вечір ми слухали припущення Олени Віталіївни стосовно ідеального весілля. Вона не припиняла задавати нам не коректні запитання й навіть придумала й розписала на що діти мають витратити подаровані гроші

Моя донька Інна зустрічається з одногрупником. Обоє в цьому році закінчують останній курс. Хлопець здібний, розумний, відповідальний й найголовніше, що любить нашу доньку. Ми розуміли, що скоро має визріти пропозиція. Так і сталося. На випускний Артем зробив Інні пропозицію, вона погодилася. Весілля назначили на вересень. У всіх був час підготуватися.

Ми запросили Артема з батьками до себе в гості обговорити усі весільні питання. Приїхали дорогі гості не з пустими руками. Привезли нам гостинців, взяли торта. Тільки сіли обідати, мама Артема одразу заявила: «Мій синок не звик їсти таку жирну їжу. Наша родина старається дотримуватися правильного здорового харчування». Ми з родиною лише переглянулися, але змовчали.

Почали обговорювати весільні питання та всі необхідні приготування. Тут знову Олена Віталіївна висловлює свою думку: «Ми з Артемом думаємо, що весілля краще робити скромне, маленьке. Зберемося найближчою ріднею вдома, та й відсвяткуємо. У нас є знайома кухарка, візьме недорого. З вашої сторони багато гостей буде? Інна хоче бути в наряді? Думаю не варто, для чого тратитися на один вечір. Можна звичайну сукню одягнути. Фотограф теж буде не доречний. Весілля ж вдома, що там фотографувати…» – усе тараторила, не заспокоюючись, мама Артема

Весь вечір ми слухали припущення Олени Віталіївни стосовно ідеального весілля. Вона не припиняла задавати нам не коректні запитання й навіть придумала й розписала на що діти мають витратити подаровані гроші. Ми ледве дочекалися закінчення цього вечора й знайомства. Інна після цієї зустрічі була сама не своя. Сиділа без настрою, понурена, думала про щось своє. Було видно, що родина чоловіка їй не сподобалася.

Наступного ранку Інна пішла на зустріч з Артемом. Коли вони побачилися, дівчина відала хлопцеві обручку й сказала, що не готова увійти в його сім’ю. Артем розлютився, почав дівчину обзивати й сварити, але вона вже його не слухала.

Зараз Інна посвятила себе кар‘єрі. Багато працює й готується до підвищення. Про особисте життя не думає. Всьому свій час.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Весь вечір ми слухали припущення Олени Віталіївни стосовно ідеального весілля. Вона не припиняла задавати нам не коректні запитання й навіть придумала й розписала на що діти мають витратити подаровані гроші