Веселий випадок в автобусі. Ми з сусідкою і всі пасажири сміялися до упаду.

Марина збиралася поїхати на екскурсію по історичних місцях. Давно така мрія. Наразі вирішила не зволікати більше. Вона купила путівку. Через два дні вони вирушать в поїздку. Добре, що автобус формується недалеко від місця проживання Марини. Тому хвилюватися, як добереться, не потрібно. Вона зібрала речі, продумала, щоб нічого не забути, і в призначений час стояла біля автобуса, чекаючи, поки прийде водій.

Зайшовши в автобус, сіла біля вікна, щоб зручно їхати та дивитися на краєвид. Коли всі зібралися, розмістилися. З намаганням подрімати хоч половину дороги, Марина зручно вмостилася і приготувалася до спокійної дороги. Адже їхати прийдеться годин десять, не менше. За цей час можна відпочити, чи послухати музику, адже дорога далека. Вона без подруги, з сусідкою поки що не познайомилася.

Години через чотири зупинилися, щоб розім’ятися. Кому куди потрібно розбіглися. Адже поруч була кав’ярня і невеликий магазин. Чоловік, який сидів попереду також пішов по своїх справах на хвилинку. Коли він повертався, ми звернули увагу, що йде якось неприродно. Неначе ховаючи щось за спиною. Він подивився по сторонах і пішов до магазину. Штани в нього позаду неприродно стовбурчилися. Ми з сусідкою посміхнулися і пішли в салон автобуса.

Повернувся чоловік в обтислих шортах. Вигляд у нього був іще той. Уявіть, солідний чоловік, в туфлях, з яких носки виглядають ледь не до щиколоток. На ньому джинсові шорти. Зверху сорочка і піджак. Ми з сусідкою пирснули зі сміху. А він ні на що не реагуючи, з серйозним виглядом сів на своє сидіння. В салоні почалося пирхання, а потім гучний сміх. Але чоловік не звертав уваги. Неначе не він причина тих веселощів.

Всі люди в салоні підбадьорилися. Почали розповідати смішні історії з їхнього життя. Сміх і веселощі стояли, поки не приїхали до місця призначення. Виявилося, що так набагато швидше лине час. Між іншим той чоловік потім розповів, що з ним трапилося. Зайшов по нужді. З кишені випали ключі. Коли він нагнувся, щоб підняти, штаниною зачепився за крючок. Не побачив, а подумав що його хтось тримає. Чоловік з усієї сили рвонув, потім оглянувся.

Нікого не було, але штани порвані. Тому пішов у магазин, і купив що на нього згодилося. До речі, всю екскурсію чоловік так і проходив: туфлі, шорти, сорочка і піджак. Ту екскурсію запам’ятали всі. Водій і екскурсовод говорили, що такого веселого туру в них не було. Марина приїхала додому під враженням екскурсії, і людей, з якими довелося познайомитися.

Оцініть статтю
Дюшес
Веселий випадок в автобусі. Ми з сусідкою і всі пасажири сміялися до упаду.