Вхідні двері знесли. На пiдлoзі в коридорі леж _aлa мaлeньkа дiвч _инkа, а по всій квартирі стояв жaxливий зaпаx.

Ця історія про безвідповідальність і недбалість. Трапилася вона давно, але дійсно варта уваги. У одному невеличкому місті якось пів району здригнулося від дикого лементу майже однорічної дитини. Вона горлала на всю квартиру. І крики ці доносилися до найвіддаленіших куточків вулиці.

Виявилося, рідна матір залишила дівчинку і пропала безслідно.

Жителі спочатку не зрозуміли, у чому справа. Всі були по роботах, а значить рано повинні були вставати, тож безперервний крик дитини пів ночі уже зривав межі їхнього терпіння. Та як тільки деякі з них наважилися піти розібратися, то крик стих.

Сусіди подумали, що батьки змогли заспокоїти дитину і такого більше не буде, але вранці ситуація знову повторилася. Тому багато людей зібралося під квартирою, аби вирішити цю проблему.

Довго вони стукали у двері, але ніхто не відповів. На емоціях один чоловік вирішив викликати поліцію. Коли працівники правоохоронних органів постукали в ту саму квартиру – ніхто знову ж таки не відкрив. Єдиним виходом було – ламати двері.

Вхідні двері знесли. На підлозі в коридорі лежала маленька дівчинка, а по всій квартирі стояв жахливий запах. Поліція забрала маля і була змушена чим найшвидше почати пошуки її батьків.

Та не важко здогадатися, що пошуки були довгими і марними.

Маленьку забрали до лікарні, адже декілька днів вона нічого не їла і була виснажена. Там до неї прикріпили окрему медсестру Оксану, яка дуже полюбила дівчинку за тиждень її перебування там. Вона навіть за власні кошти купувала їй одяг та іграшки

Тож не дивно, що в її голові з’явилася думка забрати дівчинку собі. Вона навіть з чоловіком поговорила на цю тему. Ігор довго думав над цим, адже у них було двоє своїх діток, а виховувати ще одну – більша відповідальність.

Та все ж Евелінка скоро опинилася у домі цих прекрасних молодих людей. Спочатку вона не була активною, бо соромилася, а як тільки адаптувалася стала навіть танцювати перед новими батьками.

З дорослішанням Евеліни, її краса набирала шалених обертів. Цим обличчям зацікавилося чимало фотографів і брендів. А вже у 15 років вона отримала титул «Найкрасивіша дівчина світу».

І звідки не візьмись, на горизонті з’явилася її біологічна матір.

Довгих 14 років минулого з того дня, коли жінка безжалісно покинула своє безпомічне дитя одне в квартирі. А зараз раптово вона згадала, що у неї є донька. Батьківських прав вона не мала, тож перший час Оксана не дозволяла жінці приходити, а потім вирішила, що право вибору залишається за Евеліною.

А як вважаєте Ви, чи варто бачитися цим рідним і водночас чужим людям? Що може змінити ця зустріч?

Оцініть статтю
Дюшес
Вхідні двері знесли. На пiдлoзі в коридорі леж _aлa мaлeньkа дiвч _инkа, а по всій квартирі стояв жaxливий зaпаx.