Від Лізи йому потрібні лише гроші. Тому Дмитро поспішав до офісу. Потрібно підробити генеральне доручення. Щоб можна зняти всі кошти з рахунків. А там уже хай вона як може, так і виж _иває.

Ліза стояла під своїм офісом. Вже десять хвилин, як чоловік повинен бути. Дівчина телефонує Дімі.
– Алло, Діма, ти де, я чекаю тебе вже десять хвилин.
– Та я той, зламався, візьми таксі, не чекай мене.
– А чому ти захеканий, біжиш куди?
– Так, хочу машину ремонтувати, не мішай мені.
– А чому хіхікання біля тебе? – але чоловік вже кинув слухавку.

Ліза роздумувала, як їй їхати додому. Взяти таксі, чи на автобусі. Зателефонувала, таксі всі зайняті, звільняться лише через пів години. Час пік, подумала Ліза і пішла на зупинку автобуса. Їхати чотири зупинки. Тому добереться швидко, але. На повороті на них налетіла машина. Сталася аварія. Ліза сиділа на передньому сидінні. Удар прийшовся в її сторону. Більше нічого не пам’ятає.

Прокинулася. Навкруги тиша, все біле. «Де я?» З жахом думала Ліза. Згадала, автобус, назустріч летить машина.
– Діма,- кликала дівчина, але ніхто не обізвався.
Вона все кликала і кликала чоловіка, поки не зайшла медсестра. Сказала. Що їй не можна розмовляти. Вона поставить укол, щоб дівчина відпочивала. Коли Ліза запитала, чи не приходив чоловік. Медсестра опустила очі й сказала, що він у лікаря. Прийде пізніше. А сама подумала «мерзотник, а не чоловік».

А Дмитро в цей час сидів у кабінеті лікарі, і допитувався, які є шанси в його дружини. Лікар відповів. Що мізерні. Потрібне тривале лікування за кордоном. У неї з хребтом проблеми, може вижити, але чи буде ходити, невідомо. Але шанс є завжди. Дмитро скривився, йому неприємно таке чути. Краще б пом ерла, руки розв’язалися б у нього. Так думав чоловік. А в голос запитав, де коштовності, які були на дружині в той час.

«Мерзотник, як таких земля носить», думав лікар проводжаючи Дмитра з кабінету. Чоловік пішов прямо, навіть не зайшов у палату до дружини. Він поспішав. Потрібно прибрати до рук бізнес дружини, поки вона не розтринькала гроші на своє лікування. А в нього свої плани. Вони з Лікою поїдуть відпочивати. Тоді, коли Ліза йому телефонувала, він саме розважався з дівчиною. Закривав їй рота, а Ліка хіхікала в трубку. Як же набридла йому дружина зі своїм коханням.

Від неї йому потрібні лише гроші. Тому поспішав до офісу. Потрібно підробити генеральне доручення. Щоб можна зняти всі кошти з рахунків. А там уже хай вона як може, так і виживає. Вони з Лікою поїдуть звідси далеко. Чоловік замріявся і не помітив, як звернув у сторону. Стовп зупинив його.

Дмитро відкрив очі. – Де я.- Та ж сама медсестра:
– У лікарні, мерзотнику.
– Чому ви зі мною так розмовляєте? Я поскаржуся лікарю.
– Ага, поскаржишся. Поліція вже прийшла до тебе.
– А як там моя дружина?
– Добре, скоро випишуть додому.
– А до мене зайде?
– Ні, не хоче бачити мерзотника.

Пізніше Лізі розповіли, що її чоловік намагався зняти всі кошти по підробленій довіреності. Коли чоловік те зрозумів, втікав і не справився з управлінням врізався в стовпа. Наразі лежить безпорадний. Ліза, завдяки лікарю, всупереч всім прогнозам встала на ноги. Скоро в них весілля з Віталієм Петровичем.

Оцініть статтю
Дюшес
Від Лізи йому потрібні лише гроші. Тому Дмитро поспішав до офісу. Потрібно підробити генеральне доручення. Щоб можна зняти всі кошти з рахунків. А там уже хай вона як може, так і виж _иває.