Від сьогодні сімейним бюджетом керуватиму я. Прийшов час міняти лад у домі. Все-таки я чоловік! – заявив він серйозно.

Після весілля ми з чоловіком вирішили, що керувати сімейним бюджетом буду я. А все через те, що мені вдавалося куди краще розпоряджатися коштами та планувати витрати сім’ї. Я добре знала, де й коли правильно розпорядитися коштами, а покупку чого можна відкласти на потім. Та й врешті-решт нам з чоловіком так було комфортно. Йому все підходило.

За час сімейного життя нам вдалось пережити чоловікове звільнення з роботи та мій декрет. І все через те, що я вміла грамотно розподілити наш бюджет. У нас завжди були певні накопичення. Звісно, інколи приходилось в особливо важких ситуаціях брати кредит, але ми його вчасно сплачували.

Ми ніколи не мали безвихідних фінансових ситуацій, отож я була впевнена, що моєму чоловікові все подобається. У нас не було великих доходів чи допомоги з боку рідних, саме цій причині я завжди планувала сімейний бюджет таким чином, щоб у кінці місяця не залишитися без гривні в кишені. Під час мого декрету ми жили на одній чоловіковій зарплаті. Вдавалося навіть щось відкласти та придбати дитині необхідні речі. Ми час від часу могли сходити в кафе чи замовити готову їжу. Зате, як згодом я дізналася від свого чоловіка, йому було зовсім не до вподоби те, як я планую сімейний бюджет. Я помітила, що він того місяця не приніс зарплату до хати, отож жартома заявила:

– Ти плануєш щось ставити в сімейну скарбничку? Чи нам з голоду пом ирати, любий.

Від сьогодні сімейним бюджетом керуватиму я. Прийшов час міняти лад у домі. Все-таки я чоловік! – заявив він серйозно.

– Тобто ти? – запитала я здивовано. Я була неабияк обурена, адже виходить, він за увесь час не оцінив мої старання, – надіюсь, це невдалий жарт, я чудово планую сімейний бюджет, досі в нашій сім’ї ніколи не виникало проблем з коштами. Пригадай, як було раніше…ми за тиждень витрачали увесь місячний бюджет, а потім не мали за що хліба купити. То як ти думаєш керувати грошима?

– Все міняється. Мені набридло постійне глузування друзів та колег на роботі. Я кожну гривню повинен випрошувати в тебе, а потім ще й звітувати, куди витратив гроші. Я чоловік у сім’ї чи хто? А керувати сімейним бюджетом – не проблема, не переймайся. Для цього багато розуму не потрібно.

Тепер не знаю, що робити, адже через чоловіка ми з дітьми до кінця місяця голодними залишимося. Можливо, він також непогано розподілятиме сімейні кошти, але кому воно потрібно, якщо зараз у нас все чудово. Як його переконати залишити все, як є? Мені зовсім не хочеться просити в нього кошти та принижуватися.

Оцініть статтю
Дюшес
Від сьогодні сімейним бюджетом керуватиму я. Прийшов час міняти лад у домі. Все-таки я чоловік! – заявив він серйозно.