Від зривного та заразного сміху – всіх у маршрутці заб0ліли животи, хочете дізнатися чому?

Після важкого робочого дня, я як завжди взяла свою сумочку, накинула плаща та побігла на автобусну зупинку. Там якраз зупинився потрібний мені номер, я ще й добігала. Заскакую я в маршрутку, починаю шукати у сумочці гаманець, щоб дістати купюру та розрахуватися та розумію, що залишила його на роботі. Я подумала, можливо у кишенях є хоч якісь копійки – та і там було пусто.

Що ж мені робити тепер і як оплатити вартість проїзду?

Боже, як же мені соромно! Ще й водій постійно поглядає у дзеркало заднього виду і говорить: «Прошу всіх, хто зайшов оплатити за проїзд». Я продовжую шукати по всіх закутках сумочки хоч якусь гривню, та все намарно. Раптом у мою руку попадає молочна шоколадка, яку мені подарувала зранку співробітниця з нагоди мого дня ангела. Як же добре, що я її кинула до сумочки зранку.

І тут мене осінило, я вирішила оплатити проїзд не грошима, яких у мене не було, а … шоколадкою. Я передала її чоловіком, який стояв попереду мене зі словами: «Передайте водію, будь-ласка!». Звичайно ж всі, до кого вона потрапляла в рук починали голосно та заразно сміятися.

Нарешті моя шоколадка опинилася у руках водія. Він був шокований, що це не гроші, але зовсім не злий, а навпаки. Він вирішив підняти настрій абсолютно кожному, хто їхав його рейсом, тому передав мені здачу. Уявляєте?! До мене повернулися три шоколадні цукерки та дві карамельні.

Оцініть статтю
Дюшес
Від зривного та заразного сміху – всіх у маршрутці заб0ліли животи, хочете дізнатися чому?