Відкладав частину зарплатні, щоб допомогти братові та його дружині купити власний будинок. Після цього моя дружина не розмовляє зі мною майже тиждень.

Як я тільки вже не вибачався. Моя дружина навіть не хоче нічого чути, про те, що я допомагав брату, який опинився в скрутному становищі. В його сім’ї не вистачає грошей на нормальне життя. І я вирішив йому віддячити за те, що все дитинство він допомагав мені.

Ми живемо доволі непогано. Я маю гарну роботу, незабаром мене мають підвищити до заступника директора в офісі однієї великої компанії. Роботи завжди буває багато, але за те й непогана зарплатня. Разом з дружиною я мешкаю у власній квартирі. Дорогий ремонт, два автомобілі. Загалом можна сказати, що життя вдалося.

Мій брат же навпаки бідкається від зарплати до зарплати на найманій квартирі разом з дружиною та двома дітьми. Ось я й вирішив їм допомогти. Я з гордістю можу казати, що лише завдяки йому я досяг всього у своєму житті. Разом з батьками він працював на найтяжчих роботах, щоб заплатити за моє навчання в університеті. Саме тому я нікому не розповідав, що відкладаю гроші з власної зарплатні йому на квартиру.

На минулому тижні я все розповів братові. Він був надзвичайно схвильований. Від такого подарунка що в нього, що в мене ледь не виступили сльози на очах. Разом ми подивилися кілька варіантів поруч з моєю квартирою. Мені хотілося, щоб ми мали змогу в будь-який час відвідати один одного.

Новосілля справили разом. Але тут після кількох келихів вина мій брат випадково проговорився. Вже тоді я побачив, як ця новина подіяла на мою дружину Анастасію. Вдома вона не влаштовувала скандалів або криків. За понад десять років нашого подружнього життя вона ніколи не влаштовувала істерик. Але її важке мовчання подіяло на мене ще сильніше.

Я одразу спробував їй пояснити, для чого я так вчинив. Але у відповідь вона сказала лише одне речення.

  • Шкода, що ти за стільки років нашого спільного життя міг подумати, що я не підтримаю тебе, шкода, що ти маєш від мене секрети.

Минув тиждень, а Анастасія досі не хоче зі мною розмовляти. Я надзвичайно її кохаю. Я вже зрозумів, що вчинив не правильно стосовно неї. Але це ж мій брат. Я хрещений батько його старшому сину. Залишити їх мешкати у двокімнатній квартирі, за яку вони віддавали майже половину своїх й без того малих заробітків було б не по сімейному.

Сподіваюся, що Анастасія зможе мене пробачити й наше сімейне життя налагодиться. Сьогодні я замовив квитки на відпочинок про який вона так довго мріяла. Гадаю, що романтична вечеря на березі Середземного моря принесе мені пробачення.

Оцініть статтю
Дюшес
Відкладав частину зарплатні, щоб допомогти братові та його дружині купити власний будинок. Після цього моя дружина не розмовляє зі мною майже тиждень.