«Відмикаю тихенько двері, навшпиньках заходжу в спальню, рвучко відчиняю двері і застаю … розкиданий жіночий одяг»

https://ru.depositphotos.com/stock-photos/интерьер

З Олегом стрічаюся вже два роки. Я люблю його. Він у моєму смаку – добрий, розумний, надійний. Хоч сьогодні готова за нього заміж. Але Олег, як мені відомо, не спішить зі мною одружуватися. У нього свої плани, в які він мене не посвячує.

Сьогодні в мене вихідний. Вирішила своєму коханому зробити сюрприз. Забігла в магазин і купила київського торта  – поспішаю до коханого. Лечу, наче на крилах. Навіть не викликала ліфт – швидко піднімаюся сходами вверх. Ось і сьомий поверх. У мене є ключі від його квартири. Відмикаю тихенько двері, навшпиньках заходжу в спальню, рвучко відчиняю двері і застаю … розкиданий жіночий одяг.

А перед тим гадалося, що поп’ємо разом каву, поспілкуємося. Часу багато – вихідний! Олежкові буде приємно, сподівалася. А тут сюрприз для мене…

Квартира стріла мене тишею. У спальні розіслане ліжко  й порожнє. Навкіл розкидана жіноча одежа. На подушці лежить жіноча піжама. На кріслі ажурна білизна. Аж тепер у коридорі зауважила туфлі на високих підборах.

Я вискочила з квартири, наче ошпарена кип’ятком.  Вибігла на вулицю і мені захотілося жбурнути цей торт Олегові в лице. Тому з розпачу кидаю його на асфальт і швидкою ходою іду далі.

Мене окликає незнайомець і паказує рукою на торт. Я махаю рукою і йду далі. Хлопець нахиляється, піднімає коробку і спішить за мною. Я не зупиняюся. Він наздоганяє мене і всовує мені в руки покинутий торт. Я пояснюю йому, що він уже мені не потрібний. Незнайомець здивовано дивиться на мене і не відстає.

Так він дійшов зі мною до під’їзду. Я розвертаюся, щоб піти. А він зупиняє мене словами, що дуже замерз і не проти випити зі мною чаю.

Якусь мить вагаюся. Але на вулиці справді дуже холодно, як і в мене на душі. Я киваю головою в знак згоди.

Одразу за чаєм розговорилися. От я й вилила всю історію купівлі цього торта. І мені на душі одразу стало легше. Нового знайомого звали Роман. Він запропонував сходити ввечері до кінотеатру разом з ним, щоб відволіктися. Я погодилася. Так ми подружилися.

Тепер у нашій сімейній традиції є на вихідні купувати торт і смакувати його разом з нашими дітьми. А їх у нас двоє.

Оцініть статтю
Дюшес
«Відмикаю тихенько двері, навшпиньках заходжу в спальню, рвучко відчиняю двері і застаю … розкиданий жіночий одяг»