Відносини в тієї пари були незрозумілі. Що Даша кохає, то бачили всі. Володимир просто дозволяв себе кохати, тому що нічим не виказував захоплення дівчиною

У житті Володимира зявилася дівчинаПро це почали перешіптуватися на перерві дівчата. Вони зналищо Даша кохає хлопцяі нікому з дівчат не дає підходити до ньоготим паче розмовлятиПо вигляду дівчини зрозумілощо новина не дійшла до її вухВона спокійно сиділа на підвіконнічитала книгу і поглядала на Володимираякий із замріяним поглядом стояв біля неї.

Відносини в них були незрозуміліЩо Даша кохаєто бачили всіВолодимир просто дозволяв себе кохатитому що нічим не виказував захоплення дівчиноюНаразіостанній місяць шкільного життяНезабаром розїдуться своїми стежинамиДаша весь час допитувалася у Володимиракуди він буде поступатиАдже вона мріяла вчитися поруч із нимВідпускати від себе не збираласяХлопець не розповідав своїх думокЙому так набридла Дашащо рахував місяціколи поїде звідсиДівчині не скажекуди вирішив поступатиВ неділю в автобусіколи їхав з приятелем додомупобачив дівчинуяка заполонила все його єство. Вони познайомилисяна зупинціРазом виходили з автобусаВладаяке красиве імяВолодимир знаєщо дівчина обовязково буде йогоВін це відчуваєГоловнещоб Даша не дізналасяпоки він із Владою поїде на навчання.

Даші хлопець сказавщо навчатися поки що не будезалишиться вдомаХоче заробити грошейпотім вчитисяЩоб у батьків не проситипояснивПослухавши йогоДаша обявила батькамщо вчитися не поїденаступного рокуНаразі пройде підготовчі курси і влаштується на роботуТато і мама в обуренніЯкі курси? Вчилася добрепоступить з першого разуАле дівчину не переконатиПро тещо Володимир поїде вчитисяі не одинДаша дізналася випадково в той деньколи хлопця батьки провели на потягДрузі його обговорювали новинуколи Даша проходила повз них і все почулаВона пішла до батьків Володимираі там дізналасящо то правдаНомер телефону Володимир зміниві батькам не дозволив їй давати.

Від такої зради дівчина довго не могла прийти до тямиЇхати на навчання було пізнолишилося знайти роботу і чекати наступного року. Про Володимира Даша не чула нічогойого батьки не розповідалиа сам не приїжджавМинуло шість роківКрасуня Даша працює в своєму місті юристомВона закінчила інститут на відмінноі повернулася додомуДо чоловіків ставиться як до друзівЗалицяння не сприймаєВолодимир так і залишився в її серці.

Одного разу мама принесла звісткуВолодимир повернувсяУ Даши засяяли очіМама продовжилаповернувся не одина з трьома дітьмиДружини поруч немаєДаша ніч не спала. Обдумувалаяк зустрітися з нимВона давно не памятаєяку біль завдав тоді їйНаразі він тутпоручОбовязково потрібно зустрітисяінакше вона не витримає ще однієї розлукиЗустрілися випадковоВолодимир гуляв із дітьми по паркуДаша йшла додому після роботиКоли побачила йогозупиниласяЧоловік майже не змінивсяЛише подорослішавПривіталисястоялиніяково дивилися одне на одногоПерший заговорив Володимир:
– А ти стала ще красивішаговорить.
Присіли на лавочкурозговорилисяДаша розповіла про себевивчиласяпрацюєЖиве окремо від батьків.

Володимир повідав свою історіюПоїхали вчитися вони з ВладоюЧерез рік від великого кохання народилася донечкаВ тому ж році одружилисяВолодимир кинув навчання. Потрібно було годувати родинуЧерез два роки народилися близнюкихлопчикиПро навчання не було й мовиВелика сімягрошей не вистачалоЗ дружиною все частіше почали сваритисяКоли діти підрослиі можна водити в дитячий садокВлада відновилася в інститутіПро Володимира мови не було.

Одного дня дружина не повернулася додомупішла до забезпеченого чоловіка. Він повернувся з дітьми додому. Через місяць Даша щаслива сміяласяу неї велика родинаЗнайомі не розумілинавіщо їй чужі діти?

Оцініть статтю
Дюшес
Відносини в тієї пари були незрозумілі. Що Даша кохає, то бачили всі. Володимир просто дозволяв себе кохати, тому що нічим не виказував захоплення дівчиною