Відпочинок запам’ятався надовго, особливо Ользі. Вона весь час ловила на собі зацікавлений погляд Романа. І в самої всередині щось йокнуло. Невже закохалася, не вірила сама собі Ольга. У неї ж сім’я, вона не може жахливо поступити з Юрієм.

Ольга з Юрієм у шлюбі вже п’ятнадцять років. Зустрічатися почали відразу після школи. Вони, такі молоді, закохані. Здавалося, що кохання на все життя. Одружуватися не поспішали. Адже обоє вступили в інститути. Бачилися не часто. Тому вирішили одружитися, коли закінчать навчання і по можливості разом знайдуть роботу. Щоб потім не розлучатися. Так і зробили. Весілля святкували через п’ять років.

Роботу і справді знайшли в одному місці. Він керівник відділом, Ольга бухгалтером на тому ж підприємстві. Через два роки в них народилася донечка. Вони раділи. Планували, як тільки Оксанка підросте, обов’язково буде в них хлопчик. Адже тато хоче собі помічника. Вони разом їздитимуть на рибалку. Адже з Оксанкою мама всюди ходить, їздить. Невдовзі відпустка. Планують вперше разом поїхати відпочивати на море.

Оксанці п’ять років. Вона вже велика. Тому з нею добре на відпочинку. Гуляє поруч із татом і мамою. В той час познайомилися з Романом. Він відпочивав один. Не одружений, як відрекомендувався він. Вони здружилися. Разом їздили на екскурсії, відпочивали біля моря. Увечері ходили на прогулянки. Не зовсім пізно, тому що Оксанці потрібно вчасно лягати спати. Взагалі відпочинок запам’ятався надовго, особливо Ользі.

Вона весь час ловила на собі зацікавлений погляд Романа. І в самої всередині щось тьохнуло. Невже закохалася, не вірила сама собі Ольга. У неї ж сім’я, вона не може жахливо поступити з Юрієм. Вона його кохає, свого чоловіка. Так в думках запевняла себе Ольга. Але насправді, коли бачить Романа серце вискакує з грудей. Їй здається, що Юрій все помічає, але мовчить. Від того ще паскудніше на душі, почуває себе зрадницею.

Коли поверталися додому, виявляється Роман живе недалеко від них, через пару кварталів. Ось так просто Ольга зустріла своє друге кохання. З Юрієм відносини прохолодні. Чи може їй так здається, чи може він догадується про її зраду. Так чи інакше, але жили вони вже заради донечки. Про другу дитину мови не вели. Чим далі, тим менше Ользі хотілося повертатися додому. З Романом вирішили, що вона все розповість своєму чоловіку. Розлучиться, потім з Романом одружаться.

Якраз в цей час Ольга завагітніла. Найбільш цікаво, що вона сама не знає від кого дитина. Хотіла зробити аборт, але Юрій побачив тест. Він так зрадів, що вона вагітна. Умовляв залишити дитя. Адже останнім часом відносини прохолодні. Дитина знову принесе радість в їхні відносини. Ольга погодилася на умовляння чоловіка, а сама весь час думала про Романа. Той також почав обурюватися. Скільки можна чекати Ольгу. Щоб робила аборт і переходила до нього.

Жінка так і не вирішилася покинути сім’ю. Вона повірила словам Юрія, що в них все буде добре. А Роман сердився і чекав, все одно чекає, поки Ольга перейде до нього. В надії на краще майбутнє в сім’ї, швидко минає час. Ось уже жінка в пологовому будинку народила сина. Юрій радіє, а Ольга придивляється до дитини, на кого схожий. Лише коли побачила родиму пляму на руці, така як у Юрія, заспокоїлася. Його син.

Та щастя в родину не повернулося. Згодом Ольга не звертала уваги на сина, який заливався плачам. Вона сердилася на себе, навіщо послухала Юрія. Наразі життя немає обом. До сина ставилася з прохолодою. Біля нього Оксана бавилася, а мама відверталася від малого. Коли вже зовсім для неї життя не стало, зібрала свої речі й пішла до Романа. Юрій залишився з двома дітьми. Сину в той час було два роки.

Оцініть статтю
Дюшес
Відпочинок запам’ятався надовго, особливо Ользі. Вона весь час ловила на собі зацікавлений погляд Романа. І в самої всередині щось йокнуло. Невже закохалася, не вірила сама собі Ольга. У неї ж сім’я, вона не може жахливо поступити з Юрієм.