Відправили свекруху з онучкою на море, а вона там закрутила курортний роман

Щоб зберегти гарні, романтичні стосунки з чоловіком у шлюбі, ми останні 3 роки влітку їдемо відпочивати вдвох. Влаштовуємо собі маленький медовий місяць. Дочку Кіру, їй 9 років, залишаємо зі свекрухою. А саме відправляємо дитину з бабусею на море, повністю оплачуючи поїздку і доньці, і свекрусі. Свекор залишається у цей час вдома на господарстві. Також ходить на роботу, працює він агрономом, тому у відпустку ходить взимку. Літо- гаряча пора для нього.

Якби ми тільки знали, чим закінчиться  їхня поїздка. Ми відправили свекруху з дочкою на море в Одесу. А самі вирушили на відпочинок до Карпат. Перших 3 дні все було чудово. Ми  щодня спілкувалися з дочкою, їй все подобалося. На четвертий день Кіра подзвонила мені, і сказала, що вони з бабусею більше не будуть жити у пансіонаті, який ми для них зняли, бо “бабуся Свєта зустріла нового дідуся, і він запрошує їх до себе погостювати”. 

Я була шокована. Свекор живий-здоровий і поки ще перебуває в законному шлюбі зі свекрухою, вони не жили окремо і не лаялися перед поїздкою.

Льоша, твоїй матері сонцем голову напекло? Ти уявляєш, що зараз наша дочка з твоєю мамою живе у якогось лівого мужика?

Мій чоловік подзвонив до своєї матері. В процесі розмови з’ясувалося, що познайомилася вона зі своїм «чоловіком мрії» на пляжі. Чоловік представився місцевим жителем, і вже через 4 дні свекруха переїхала до нього жити, прихопивши нашу дочку.

– Негайно скажи адресу,  ми приїдемо і заберемо Кіру! – кричав мій чоловік.

– Навіщо адреса? – здивувалася свекруха. – Дівчинці з нами добре, клімат – ідеальний для дитини. Тут її не будуть мучити постійні застуди та аденоїди. Я вам зараз  номер своєї картки вишлю, куди аліменти переводити будете, а внучка зі мною залишиться. Потім документи Новою поштою для влаштування у школу відправите.  Добре я придумала?

Мамо, ти у своєму розумі? Я тобі довірив свою дитину, а ти чим займаєшся? От я зараз батькові подзвоню!- кричав Льоша.

Вона кинула слухавку! Яка паніка піднялася у мене на душі – словами не передати. Мені прямо зараз треба було їхати і шукати доньку. Чоловік мене ледве заспокоїв.

До справи підключили свекра. А він взагалі ні сном, ні духом, що у його дружини хтось там з’явився. В Одесу ми вирішили їхати всі втрьох. Свекор – за невірною дружиною, ми – за дитиною.

Коли ми вже були в дорозі, на телефон чоловікові посипалися повідомлення з банку. Чоловік, як виявилося, видав своїй матері, крім грошей, ще й свою кредитну карту, на якій-небудь непередбачений випадок. Мабуть, свекруха вирішила, що такий випадок настав.

Я попросила чоловіка подзвонити в банк і заблокувати карту. Грошей, що ми дали з собою свекрухи, з лишком вистачило б на відпочинок сім’ї з трьох осіб..

Джерело: elle.ua

Ми приїхали у то й же пансіонат, де жила свекруха з Кірочкою. У свекрухи був вимкнений телефон. Добре, що в Льоші тут в Одесі однокласник працює в поліції, він і допоміг нам знайти нашу “бабусю-втікачку”.

Через годину я обняла свою  дочку, вирвавши її з рук свекрухи і обізвавши свекруху ідіоткою, на емоціях. Чоловік почав кричати на свою матір, а свекор сказав своїй дружині тільки одне:

Курв@o, подаю на розлучення. Живи тепер, як знаєш.

Ми повернулися додому. Кохання свекрухи тривало тиждень.

– Усі гроші, всі карти, і навіть сережки мої здав у ломбард. – вила  жінка.

-Пробач, мене Колю, чорт мене спокусив, -благала на колінках баба Свєта.

Курортний роман свекрухи обійшовся нам з чоловіком в купу перемотаних нервів, борг по кредитці в 15 тисяч. Свекор гулящу дружину не пробачив, вигнав  з речами з його квартири, на дачу дорога теж закрита. Подав папери на розлучення. Він чоловік видний та порядний, довго холостякувати не буде. Залишилася баба Свєта біля розбитого корита. 

Просилася пожити у нас, бо її зарплати бухгалтера на заводі не вистачить на оренду квартири.

– Вона тут з’явиться тільки через розлучення, ясно? Я не хочу бачити твою божевільну матір, ніколи! І Кіру вона теж більше не побачить! Нехай нового чоловіка мрії шукає.

Я знаю, що чоловік допоміг своїй матері з оплатою оренди квартири. Сподіваюся, це буде одноразова допомога. Але на поріг свого будинку я її не пущу, ні за що. Я їй довірила найцінніше, а вона …Піти жити до якогось лівого мужика. І собі я пообіцяла, що більше без дочки на відпочинок їздити не буду!

Оцініть статтю
Дюшес
Відправили свекруху з онучкою на море, а вона там закрутила курортний роман