Відправив дружину з коханцем в Алжир. Родичі всі думали, що він божевільний. Але потім зрозуміли його хитрість

Моя дружина Віка зустрічається з іншим чоловіком, яким молодший від мене на 15 років. — Розповідаю я моєму колезі по роботі й брату по нещастю, оскільки він мав подібну ситуацію.

Він аж рогалик впустив з рук. Не зміг зрозуміти моєї спокійної реакції на такі події.

Але я продовжив. Вона з цим молодиком познайомилась на роботі, він працював асистентом після університету в її юридичній фірмі. Молодий, звабливий і очевидно прагне відпущення.

І що далі?

Буду жінку приводити до тями.

Я не влаштовував скандалу, а спокійно спостерігав за тим, як це хлоп’я зваблює жінку, якій за 35. Я навіть слідчого не став винаймати, її аж занадто піднятий настрій і неймовірні зусилля по догляду за собою говорять самі за себе.

У липні цього року вони полетіли до Алжира на відпочинок. Краса. Я її перечити не став, хоча й так розумію, що це відпочинок з колегами по роботі, а романтична відпустка для неї та її молодика. Потім сказала, що полетимо й ми після її відпочинку з колегами. Наче мало було пригод її, але я перечити не став. Її поїздка затягнулась і я не став наполягати на швидкому поверненні. Нехай відпочине як слід зрадниця.

“Поки вона розважалася з молодиком, я пішов в тренажерний зал і почав займатись собою. Трішки схуд, а в боки підтягнув й став трохи схожий на кінозірку в 40 років” — жартома розповідає чоловік своєму колезі.

Через два місяці жінка повернулась. Як я і підозрював не надто задоволена. По-перше, довге перебування один біля одного ведуть до неочікуваних скандалів, тим паче через різницю у віці; по друге, вона зрозуміла, що у них немає нічого спільного; і по третє, той під час відпустки постійно заглядав до молодих дівчат, змушуючи мою дружину Віку відчувати себе старою і нікому не потрібною.

Звісно, побачивши мене вона не зрозуміла моїх зовнішніх змін і дуже зраділа. Я не став відкривати її таємницю й мовчки продовжили наше сімейне життя без розлучень, сварок й інших неприємностей, що виникають після зради.

Моя поведінка для мого колеги здалася дуже дивною і він подумав, що я трохи не в собі. Але він залишився один, а я зберіг свою сім’ю. Звісно, діти виросли вже трохи й ми одружились досить швидко, ще в школі, тому деякі моменти ні я, ні вона не проживала. І я вирішив, що це її криза середнього віку, який треба витерпіти й почекати, бо навіть мої діти про це нічого не знали. А чи думав я, що вона піде від мене до 25-літнього молодика, звісно ні. Навіщо вона йому?

Оцініть статтю
Дюшес
Відправив дружину з коханцем в Алжир. Родичі всі думали, що він божевільний. Але потім зрозуміли його хитрість