Відразу після розлучення душа жінки почала розриватися . Як вони могли так просто зруйнувати своє щастя? З того часу Настя постійно думала, що втратила ідеального чоловіка.

На той момент Анастасії було 29 років. Вона мала доволі гарну зовнішність, чудову фігуру, розум, та от з чоловіками стосунки не складалися належним чином.

На роботі у дівчини був один чоловік, що часто задивлявся на неї. Але вона ніяк не звертала уваги на ці погляди, тому що знала про той вітер, який дме у голові цього парубка.

Настя все чекала того самого єдиного принца з казки, що приїде і забере її у чудове життя. А він все не з’являвся і не з’являвся.

Якось дівчина ішла з роботи і нерівно поставила ногу на бруківці, підвернула ногу. В очах аж іскри посипалися. Пощастило, що чоловіки позаду підбігли і допомогли їй підвестися. А коли в погляд став яснішим, то вона зрозуміла, що рятівник – той самий Сергій з роботи.

Тоді він відвіз її до лікарні на таксі і нарешті ногу зафіксували еластичним бинтом. Та після цього було протипоказано багато рухатися. Бажано, не вставати на хвору ногу.

З того часу колега почав допомагати хворій і виконував всі її забаганки. З часом вони зрозуміли, що мають один до одного якісь почуття. Хлопець був турботливим, веселим і надзвичайно добрим.

Після довгих зустрічань Сергій зробив Насті пропозицію руки і серця. Весілля вирішили не робити, адже зайвих коштів не було. Після розпису переїхали в житло нареченої, а квартиру нареченого почали здавати в оренду.

Перші місяці спільного життя були казкою, а через деякий час жінка почала помічати, що її дратують деякі речі в чоловікові. І почала прискіпуватися до всіляких дрібниць. Так почалися сварки в сім’ї.

Після чергового скандалу Сергій не витримав і сказав, що треба розлучатися. Хоч Настя і не хотіла таких кардинальних змін, та під емоціями підтримала пропозицію.

Відразу після розриву шлюбу душа почала розриватися. Як вони могли так просто зруйнувати своє щастя? Дівчина постійно думала, що втратила ідеального чоловіка.

А через декілька тижнів Настя відчула, що погано себе почуває прямо за робочим столом, тож керівництво відпустило її до лікарні. Хоча сама жінка думала, що це все через переживання. А от лікар відразу зрозумів, у чому справа, тому привітав майбутню матусю з поповненням.

Анастасія спочатку була шокована, а потім сильно раділа, адже в ній живе нове життя, яке народилося завдяки коханню.

Так минуло 3 місяці і у жінки вже виднівся животик. Тож, коли колишній чоловік побачив його, то підійшов і пафосно заявив, нібито не думав, що жінка так швидко знайде йому заміну. Та Настя не стала терпіти таких принижень, тому показово промовила, що дитина від нього і пішла. Сергій почав слізно просити вибачення, ішов за жінкою аж до дому, переконував, що кохає її не менше ніж в день їхнього одруження. Та обом гірко було усвідомлювати, як помилилися, коли, не подумавши, прийняли таке важливе рішення.

Анастасія все ж пробачила свого коханого, адже так само весь цей час сумувала і страждала. Скоро вони дізналися, що чекають хлопчика. І відразу поновили свій шлюб.

З цього можна сказати, що завжди потрібно двічі думати перед тим, як робити. На емоціях часто робимо те, що руйнує наше життя і не завжди це вдається виправити. А якщо й вдається, то жертвуючи часом.

Цій парі пощастило, що вони одумалися і змогли добитися свого щастя.

Оцініть статтю
Дюшес
Відразу після розлучення душа жінки почала розриватися . Як вони могли так просто зруйнувати своє щастя? З того часу Настя постійно думала, що втратила ідеального чоловіка.