Віка 5 років була пpикута до ліжка, а потім 5 років до iнвaлiдн0го візка, але це не завадило її знову встати на ноги!

Для дівчинки-підлітка все життя обірвалось через звичайну застуду. Віка з дитинства була активною й здоровою дитиною, тому ніхто з батьків не міг й подумати, що підвищена температура та кашель можуть стати причиною коми…

Перш за все після грипу у дівчинку з’явилось запалення головного й спинного мозку, що погіршувало її стан з кожним днем, а потім дівчинка не витримала цього й впала у кому. Попри невтішні розмови лікарів батьки не припиняли вірити у свою сильну дівчинку.

Почалось все з того, що у дівчинки паралізувало верхню частину тіла, вона більше не могла сидіти чи рухати руками. Через кілька днів вона втратила здатність говорити й пережовувати їжу, а потім і її ноги перестали рухатися. Оскільки лікарні перенавантажені хворими, батьки були змушені забезпечити всім необхідним дівчинку вдома й доглядати її.

Попри те, що лікарі повторювали свої невтішні прогнози щодо стану дівчинки й радили батькам припинити боротися, ніхто з родини й не думав про таке. Навіть старші брати допомагали батькам у догляді за сестрою й щодня приходили до неї, щоб розповісти новини й поділитися чимось цікавим.

uk.magazinepu.com

Дівчинці знадобилось чотири роки, щоб знову почати приходити у себе. Спочатку батьки помітили, що дівчинка рухає пальцем, чи рукою, коли вони її щось розповідають. А вже через рік Віка відновила здатність рухатися й вчилась заново ходити, але її це майже не вдавалось. Попри те, що нижня частина тіла залишалась майже нерухомою, дівчина вільно могла користуватися верхньою.

Вона дійсно почала стрімко розвиватися, але вона досі не могла говорити й тут лікарі знову повторили свої невтішні прогнози.

Згодом дівчинці дозволили повернутися до школи на візку й вона була шалено рада такій новині, а згодом і розчарована, бо всі однолітки сміялися з її інвалідності й вона не могла знайти друзів. Тут її на допомогу знову прийшли старші брати, що пригадали, як дівчина колись вміла плавати й кинули її в озеро. Декілька митей дівчинці довелось потратити, щоб її тіло пригадало, що йому потрібно робити, а потім вона таки змогла пливти.

Саме у цю мить дівчинка усвідомила, що хоче пов’язати своє життя з цим видом спорту і вже через 5 років на паралімпійській олімпіаді вона змогла здобути свою першу золоту медаль.

adsl.kirov.ru

Після такого досягнення дівчина вирішила, що її все під силу й почала займатися нижньою частиною свого тіла, щоб відновити його рухливість. І через два роки зусиль вона змогла встати на ноги й зробити свій перший крок.

З того моменту минуло вже 5 років й дівчина досі не може бігати й кожен крок для неї це зусилля, але вона не покидає тренувань й продовжує вірити у те, що зможе здобути ще одну медаль у марафонові з бігу.

Бажаю кожному, хто читав історію Вікторії Арден надихнутися її силою волі та йти до нових звершень та висот!

Оцініть статтю
Дюшес
Віка 5 років була пpикута до ліжка, а потім 5 років до iнвaлiдн0го візка, але це не завадило її знову встати на ноги!