Тетяна не захотіла брати дитину з собою. Адже планувала вийти заміж. Кому потрібна жінка з дитиною.

Віктор ростив дочку один. Так сталося, що з дружиною розійшлися їхні дороги. Але залишилася дочка Аліна. Тетяна не захотіла брати дитину з собою. Адже планувала вийти заміж. Кому потрібна жінка з дитиною. Тому по спільній згоді вирішили, що Алінку виховуватиме тато. Наразі дівчині п’ятнадцять років. До цього спокійна і слухняна дитина перетворилася на вередливу дівчину. В якій Віктор ніяк не міг впізнати свою донечку. Наразі дівчина тільки вимагала грошей, одяг і таке інше.

Мами дівчат одноліток Аліні говорять, що то перехідний вік. З часом він мине, і все стане на свої місця. Але Віктор не хоче чекати. Потрібно щось робити. Одного дня він прийшов додому в обід, не попередивши дочку. Вона з подружками сиділи за столом на кухні. На столі стояла відкрита пляшка вина. Чоловік вирішив не поспішати показуватися. що він вдома. Сидів у кімнаті й слухав їхні балачки. З їхніх розмов зрозумів, наскільки вони молоді, плани їхні дитячі, але потрібно щось робити.

Коли вирішив позначити себе, що він уже вдома і зайти на кухню на столі пляшки не було. Подруги спішно почали збиратися додому. Аліна хотіла йти з ними, але Віктор попросив її затриматися. Подруги пішли, вони залишилися удвох. Тато почав говорити, наскільки складне життя. Для того, щоб заробити гроші, жити нормально, потрібно дуже працювати і йти до своєї цілі. Видно, що на Аліну батькова промова не подіяла. Тоді він запропонував.
– Від сьогоднішнього дня, говорить, я буду записувати скільки грошей ти мені винна за кожен день. За квартиру, освітлення, одяг, за телефон і техніку, яку я тобі купив. Ти шукаєш роботу і йдеш працювати у вечірні зміни. Зранку ходитимеш в школу, поки не закінчиш її. Надалі я тебе не буду змушувати вчитися. Ти сама вибереш свій шлях, яким підеш надалі. Але від сьогодні ми будемо жити так, як я тобі розповів. Якщо так не хочеш, тоді береш себе в руки, гарно навчаєшся, забуваєш про пляшку на столі. Від цих слів очі Алінки округлилися. Вона не підозрювала, що тато знає про пляшку.
– Я не пила, говорить, подружки тільки попробували, вона так і стоїть повна.

Потім встала із за стола і сказала, що подумає над пропозицією тата. Все вийшло так, як планував Віктор. Аліна не захотіла бути відповідальною за своє життя. Тому вони уклали договір, де дочка зобов’язується поводитися добре, навчатися в школі. Лише потім вона має право обирати свою подальшу долю, після закінчення навчання в школі. Тато і дочка порозумілися. Випадок одинарний. Не всім вдається вчасно підтримати, чи остудити свою дитину. Іноді все виходить набагато складніше. Але головне, не проґавити час, коли це відбувається, і тоді все наладиться.

Оцініть статтю
Дюшес
Тетяна не захотіла брати дитину з собою. Адже планувала вийти заміж. Кому потрібна жінка з дитиною.