Віктор скільки добра для тебе зробив й ще може зробити. Якщо ти назвеш сина на його честь, то він навіть не відмовиться купити вам з чоловіком квартиру. Ти ж сама прекрасно знаєш, що у нього є така можливість

Шлюб моїх батьків розпався. До цього старанно доклала руку свекруха, тобто моя бабуся. Вона не любила невістку й всілякими способами намагалася її спекатися. Не подивилися жінка й на те, що я уже народилася й мала б рости у повноцінній родині.

Довго самою мама не була. Ми пожили деякий час біля її батьків, а потім вона повідомила, що знайшла для мене справжнього татка. Пам’ятаю, я ще тоді дуже на неї розгнівалася, адже уже мала папу й не хотіла ні на кого його обмінювати.

Попри те, що стосунки моїх батьків важко було назвати дружніми, про мене тато ніколи не забувався. Він платив аліменти, купував мені подарунки, часто забирав до себе й розповідав багато цікавих історій зі свого життя. Я любила проводити з ним час та разом вчитися чомусь новому.

Хоч вітчим ніколи мене не ображав та гарно ставився, я не могла пересилити себе та називати його батьком. Дідько Вітя, так я зверталася до нього, коли мені було щось потрібно. Мама мене лаяла та змушувала говорити на свого чоловіка «папа», а я плакала й кричала, що втечу від неї так само як це зробив тато.

Стосунки у нас були складні. Стало легше, коли я вступила до університету та переїхала жити окремо. Зовсім скоро зустріла Юрка та вийшла заміж. Коли була вагітна своїм первістком, стосунки з мамою налагодилися. Після пологів мама примчала до мене в лікарню. Ми довго розмовляли аж раптом вона запитала, як ми хочемо назвати малого.

-Владиславом, на честь дідуся – радісно повідомила я. Мама аж змінилася на обличчі.

-Чи не велика йому честь? Чого ти так за нього вчепилася. Віктор скільки добра для тебе зробив й ще може зробити. Якщо ти назвеш сина на його честь, то він навіть не відмовиться купити вам з чоловіком квартиру. Ти ж сама прекрасно знаєш, що у нього є така можливість.

-Не потрібна мені його квартира. Сина мого звуть Владислав, на цьому крапка.

А що ви б зробили на місці?

Оцініть статтю
Дюшес
Віктор скільки добра для тебе зробив й ще може зробити. Якщо ти назвеш сина на його честь, то він навіть не відмовиться купити вам з чоловіком квартиру. Ти ж сама прекрасно знаєш, що у нього є така можливість