Віктор заглянув всередину своєї машини. На задньому сидінні стояла колиска, а в ній немовля.

Одного разу Віктор із дружиною Настею приїхали до супермаркету закупити продуктів. Вони взяли сумочку і пішли в середину. Купували продукти вони десь годину. Поки на касі в черзі стояли. Потім акуратно розклали все по пакетах, подивилися, чи нічого не забули. Нарешті пішли до виходу. По дорозі зустріли подругу Насті, яка розповіла, що їхала в автобусі, молода мама намагалася залишити дитину на сидінні. Вчасно люди побачили, засоромили її, вона маля взяла і вийшла.

Коли дійшли до машини, задні двері прикриті. Віктор заглянув всередину машини. Він оглянувся на дружину і показав очима. На задньому сидінні стояла колиска, а в ній немовля. Настя ойкнула. Звідки? Що робити? Перше, що зробив Віктор, зателефонував у поліцію. Розповів про дитину в його машині. Черговий відповів, щоб чекали, скоро хтось приїде. Настя весь час поглядала на маля. Воно ворушилося, мабуть, їсти хоче.

З поліції приїхали через пів години. Вони знову просили розповісти, як так сталося. В цей час дитина остаточно проснулася. Настя розгорнула пелюшку. Виявилося, що то хлопчик. Поруч лежала суміш в пляшечці. Дівчина погодувала хлопчика. На вигляд йому було приблизно місяць. Добре, що надворі літо, не холодно. Яка ж то мати, що кидає своє дитя. Поліціянти довго писали, знову задавали питання, знову писали. Здавалося що пройшла ціла вічність.

Нарешті дозволили Віктору і Насті їхати. Коли дівчина запитала, куди повезуть малого, молодий поліціянт відповів, що в лікарню на обстеження. Потім вирішають куди далі. Але можливо їх покличуть з’ясувати деякі питання. Віктор достав колиску і передав поліціянтам. Хлопчик роздивлявся навкруги. Він не плакав, неначе відчуваючи, що поруч немає мами. Настя з тривогою дивилася на дитя. Яке життя чекає хлопчика?

За всякими клопотами та роботою минув місяць. Настя не забувала про дитину, яку знайшли в їхній машині. В поліційний відділок їх так і не викликали. Як склалася доля хлопчика, невідомо. Коли з Віктором говорили про ту подію, вирішили поїхати в відділок, запитати де дитина. Їм сказали, що після лікарні, хлопчика відвезли в будинок маляти. Настя з Віктором поїхали туди. Завідувачка підозріло дивилася на них. Але коли дізналася, що це люди, в машині яких знайшли Сашу (так його назвали).

Сказала, що знайшлися люди, які усиновили хлопчика. Дай боже щастя Саші та здоров’я його названим батькам, подумала Настя.

Оцініть статтю
Дюшес
Віктор заглянув всередину своєї машини. На задньому сидінні стояла колиска, а в ній немовля.