Вікторія, й сама не знає чому , вирішила пеpевіpити своїх д0ньок їй сказала їм, що у неї пропали гроші за будинок. Такої реакції жінка зовсім не очікувала

Дуже важка склалася доля у Вікторії. Під час першого шлюбу вона народила двох прекрасних доньок. Все було у них з чоловіком добре. Але у них сталося горе, одного дня чоловік Вікторії ліг спати та так і не проснувся. Виявилося, що у нього зупинилося серце під час сну. Дуже тяжко Вікторія з двома доньками переносила смерть чоловіка. Але вона справилася і вони почали жити далі.

Невдовзі Вікторія почала зустрічатися з чоловіком, який був на сім років старший від неї. Через те, що діти вже були дорослі, Вікторія з Миколою могли присвятити час собі. У Миколи була ще також дочка від першого шлюбу. Вони з колишньою дружиною розлучилися, коли Микола дізнався, що вона йому зраджує. А його дочка не змогла також простити зради матері та залишилася жити з батьком. Дуже швидко діти розлетілися з дому. У кожного зараз свої сім’ї. Все в них добре і до батьків дуже рідко приїжджають.

Так сталося, що Вікторії довелося пережити горе ще один раз. Микола, другий чоловік Вікторії також помер. І вона залишилася одна. Дуже тяжко було самій жінці, тому, поговоривши з доньками, вони вирішили, що Вікторія продасть свій будинок та переїде жити до однієї з донечок. Вони вважали, що так буде краще для всіх. Вікторія, й сама не знає чому, вирішила перевірити своїх доньок їй сказала їм, що у неї вкрали гроші за будинок.

Такої реакції жінка зовсім не очікувала. Доньки почали її сварити та говорити, що не будуть ще і її утримувати, їм і так тяжко і виставили маму за двері. Вікторія вирішила піти до доньки чоловіка, адже вона також її виховала. Прийшовши розповівши все доньці, вони її прийняли, навіть, без грошей. Вікторія сіла і заплакала, адже вона не змогла виховати щирих та вдячних доньок. Тоді вона розповіла всю правду, що насправді гроші в неї є. І вони всі їхньою сім’єю вирішили на ці кошти придбати будиночок побільше та переїхати за місто. Так вони й зробили. Рідні доньки в цей день ображається на маму, що вона нерідній сім’ї подарувала будинок, а рідним нічого не залишила.

Оцініть статтю
Дюшес
Вікторія, й сама не знає чому , вирішила пеpевіpити своїх д0ньок їй сказала їм, що у неї пропали гроші за будинок. Такої реакції жінка зовсім не очікувала