Він приніс гроші на лікування у сумі 100 тисяч євро, не називаючи свого імені. Я була шокована побаченим, але гроші прийняла

Я у відчаї шукала гроші на лікування своєї донечки. Писала в соціальні мережі, робила оголошення на телебаченні, по радіо, розклеювала листівки по місту. Одного весняного ранку на порозі мого будинку з’явився невідомий чоловік в чорному плащі, окулярах та капелюшкові.

Він приніс гроші на лікування у сумі 100 тисяч євро, не називаючи свого імені. Я була шокована побаченим, але гроші прийняла, адже моя дівчинка була геть слабка й потребувала дороговартісної операції за кордоном та тривалого курсу реабілітації. Лікарі виявили діагноз: лейкоз крові.

Одразу ж ми почали оформляти всі необхідні документи та готуватися до вильоту до Німеччини. Згодом ми полетіли, доню прооперували, вона почала приходити до тями, поступово відновлювалася і врешті зовсім одужала. Дякувати Богу, моя донечка була жива й здорова.

За цими клопотами я зовсім забула про людину, яка врятувала нас від горя, завдяки кому моя доня посміхається й радіє, щиро насолоджується життям.

Я вирішила його розшукати, але ніяких слідів не було. Чоловік точно захотів бути таємничим волонтером.

Але я дуже хочу колись все ж таки зустріти цю людину, щоб дивлячись в очі щиро подякувати й зробити якийсь хороший вчинок для нього. Дорогий рятівнику, щиро дякую Вам за допомогу й добре серце. Завдяки Вам щаслива вся наша родина. Дай, Боже, Вам міцного здоров’я та довгих років життя. Ви наш рятівник!

Оцініть статтю
Дюшес
Він приніс гроші на лікування у сумі 100 тисяч євро, не називаючи свого імені. Я була шокована побаченим, але гроші прийняла