«Він уже достатньо на світі цьому пожив!» – саме так обґрунтував свій нелюдський вчинок господар собаки!

Дика історія, у яку не хочеться вірити сталась у невеличкому селі, де поруч була своя залізнична станція. На щастя, собаку, що лежала на рейках, помітив керівник поїзда й ще здалеку почав сигналити, а коли помітив, що собака ніяк не реагує на його сигнали, то екстрено зупинив весь потяг. Це було схоже на фільм, оскільки потяг ледь зупинився за кілька сантиметрів від тваринки.

«Я швидко вискочив з кабіни й побачив, що собака прив’язана. На жаль, у мене не було багато часу, то я відв’язав його та відвів трохи далі від рейсів. Знав, що незабаром має бути наступний потяг, тому поспішив поїхати» – розповідає керівник поїзда.

Але, окрім того, що чоловік відвів собаку якомога далі, він його сфотографував й відправив жінці, щоб та зв’язалась із групами у соціальних мережах по захисту тварин й ті почали приймати якісь дії. На диво, швидко знайшлися люди, що відгукнулися на «крик про допомогу» й почали обшукувати всю найближчу місцевість у пошуках бідного собаки.

bezformata.com

Одна з жінок, що відправилися на пошуки собаки, зуміла його знайти й познайомитися з батьками його господаря. Ними виявилися звичайні сільські люди похилого віку, що проживали з 41 річним сином, кому й належала собака. Вони поділилися, що хоча зранку помітити, що собаки ніде не видно, та й подумати такого не могли, а шукати часу не мали, бо поспішали на роботу.

Правда про те, що сталось з псом і від чого його врятували шокувала батьків чоловіка й вони не могли повірити, що їх син на таке здатний. Та він сам все підтвердив однією влучною фразою: «Він уже достатньо на цьому світі пожив!», хоча й він жодним словом не визнавав свою роль вбивці, а навпаки почав вимагати від захисників собаки, щоб вони повернули йому його.

morediva.com

Минуло кілька днів переговорів, як батьки, не заручившись підтримкою сина. Передали собаку захисникам й повідомили їм, що дуже люблять його і їм шкода, що так сталось, адже собака з ними поруч уже 14 років!

На цей момент пес перебуває у лікарні, а його захисники готуються до суду, щоб нелюдський вчинок цього чоловіка мав наслідки. Ходять чутки, що покаранням цього чоловіка навіть зацікавилося керівництво залізної дороги, що, окрім цього, нагородило головного рятівника собаки, керівника поїзда, нагородою та премією.

Як ви вважаєте на яке покарання заслуговує чоловік?

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Він уже достатньо на світі цьому пожив!» – саме так обґрунтував свій нелюдський вчинок господар собаки!