Чому вона обіймає чужого чоловіка. Зі сторони виглядає, неначе вони надто близько знайомі.

Євген чекає друга Андрія. Вони вирішили піти в спорт зал. Євген не збирався йти, Андрій умовив. Він завжди ходить. На нього глянеш, залюбуєшся. Спортивної статури, весь накачаний. От тільки дружини собі не знайде. Якраз на таких дівчата задивляються, але Андрію все не те. Він не може знайти дівчину по собі. Яку він хоче, не скаже. Говорить, якщо побачу і серце тьохне, то вона. Але до цього часу не тьохнуло.

Євген одного разу сказав Андрію, що він гарно виглядає. Чоловік пообіцяв зробити таким і Євгена. Тільки потрібно займатися спортом постійно. Для початку Андрій ходитиме разом із ним, потім Євген і сам звикне до цього. Тому вирішили розпочати відсьогодні. Чоловік поглядав на годинник. Андрій затримується вже на пів години. Такого за ним не помічалося, але можливо щось сталося, тому хвилин через десять зателефонує йому.

Євген посміхався. Його дружина Аліна давно пропонувала разом ходити в спорт зал. Чоловік все відмовлявся, а Андрію не зміг відмовити. Якщо Аліна дізнається, образиться на Євгена. Чоловік навіть не знає, куди ходить займатися спортом його дружина. Правда, наразі вона вагітна. Євген забороняє займатися, щоб дитині не нашкодити. Але вона все одно вдома не сидить. На запитання де буває, говорить, що гуляє по парку. Так що в спорт залі не зустрінуться.

Андрій появився лише через годину. Вибачився, сказав, що були невідкладні справи. Вони сіли в його машину і поїхали займатися спортом. Виявляється спорт зал зовсім недалеко від будинку Євгена. Вони зайшли, перевдягалися. Коли зайшли в зал, Євген оглядався, для нього все тут нове. Всі ті тренажери йому не знайомі. Тому уважно стежив за Андрієм, що той робить, повторяв за ним. Сподобалося.

Раптом побачив знайому фігуру. Дівчина стояла спиною до Євгена. Він відразу впізнав свою Аліну. Але чому вона обіймає чужого чоловіка. Зі сторони виглядає, неначе вони надто близько знайомі. Євген не поспішаючи підходив до них. Пара не помічала нікого. Вони з пристрастю цілувалися. Між поцілунками Аліна говорила, що кохає його, і дитина його. От якщо її коханий знайде квартиру, вона перейде до нього жити.
Євген стояв за спиною дружини й все слухав. Йому боляче те чути, боляче за зраду. Чому вона так поступила? Невже зовсім не кохала? Йому потрібно чути від неї чому так?

Зненацька Аліна різко повернулася, неначе щось відчула. Євген стояв блідий. Вона хотіла щось сказати, потім швидко пройшла мимо і зникла в роздягальні. Той чоловік дивився на Євгена, не розуміючи, що йому потрібно.
– Аліна, моя дружина, – тільки й сказав Євген.
Після чого попросив Андрія, щоб відвіз його додому. Андрій все бачив, тому без лишніх слів погодився. Дорогою він сказав, що бачив, як Аліна заходила в цей спорт зал. Взагалі Андрій займається в іншому місці, але поведінка дружини Євгена не подобалась. Його ображало, що вона зраджує другу. Тим паче, що зовсім нещодавно одружилися. Адже так робити не по людські. Тому не став говорити, а повіз, щоб побачив своїми очима.

Увечері Аліна прийшла додому, стала вибачатися, говорила, що то не те що він подумав. Сварилися довго. Під час сварки вияснилося, що Аліна не знає, хто батько, хтось із них двох. З тим чоловіком вона давно. Просто він бідний, живе на найманій квартирі. А в Євгена є своя квартира, тому і пішла за нього. Цього було достатньо. Євген дозволив переночувати, а назавтра щоб із речами пішла від нього назавжди. Якщо буде настоювати на батьківство, то тільки через тест.

Оцініть статтю
Дюшес
Чому вона обіймає чужого чоловіка. Зі сторони виглядає, неначе вони надто близько знайомі.