Віра Вікторівна довго мовчала, потім відповіла, що згодна, але квартиру потрібно оформити на неї. Адже повuнна знати, що не вuженуть потім її на вулицю. Олександр підскочив обуренuй

Син Олександр держав свою маму Віру Вікторівну за руку. Уже декілька тижнів хворіє жінка. Лікарі не можуть встановити діагноз. Віра Вікторівна втрачає сили. Олександр, говорив, що все буде добре. Вона обов’язково одужає, але сам мало вірив у свої слова. Дома Олександр розповів дружині про стан мами. Олена поспівчувала чоловікові, потім, між іншим завела розмову про спадок. Адже крім Олександра, Віра Вікторівна має доньку Оксану, яка проживає в столиці. Олена міркувала так, Оксана живе в достатку, чоловік у неї має бізнес. Вони відпочивають на найкращих курортах світу, то було б правильно, щоб будинок мама заповідала Олександру. Адже вони живуть на заробітну плату чоловіка, у двокімнатній квартирі. Більше доходів не мають, а в них все ж таки двоє діток. Розмови дружини неприємно вразили чоловіка. Адже мама жива, і видужає.

На другий день зателефонував лікар, і попросив Олександра приїхати до лікарні. Чоловік відразу помчав і зайшов до лікаря в кабінет. Розгорнуті аналізи виявили в організмі Віри Вікторівни інфекцію. Тому призначене лікування допоможе, і через неділю мама вийде з лікарні. Олександр в піднесеному настрої зателефонував дружині, розповів, що все буде гаразд. Через тиждень Віра Вікторівна вже прибиралася в себе в будинку. Від хвороби не залишилось і сліду. На вихідні чекала Олександра з сім’єю в гості, тому варила, парила. Прийдуть онуки, за якими бабуся дуже скучила. Захотілось пригостити чимось смачненьким.

На вихідні, як і чекала Віра Вікторівна, діти приїхали, внуки з радісними криками кинулись до бабусі. Обід пройшов у веселих розмовах, жартах. Після обіду Олена здалеку почала розмову про будинок. Вона почала з того, що їм тісно у квартирі, і вони не проти, щоб Віра Вікторівна продала будинок, замість нього купити велику квартиру. Мама Олександра довго мовчала, потім запитала, а що дістанеться Оксані? І чому мовчить Олександр? Олена не розгубилася, і сказала, що чоловік її такої думки як і вона, а попросить Оксану, щоб відмовилась від спадку.

Віра Вікторівна довго мовчала, потім відповіла, що згодна, але квартиру потрібно оформити на неї. Адже повинна знати, що не виженуть потім її на вулицю. Олександр підскочив обурений. Це ж треба до такого додуматись. Від мами не чекав. Але, сказав він, якщо оформиш на себе, то потім ділити квартиру все одно на двох з Оксаною?

Віра Вікторівна тільки й сказала: у мене двоє дітей, як можна віддати одному, а другій нічого. А якби я віддала будинок дочці, тобі приємно було б? Діти мовчки зібралися і поїхали. Віра Вікторівна плакала, чому син став черствий? Адже він добрий, чуйний, а тут таке. Все ж таки налаштовує його проти мене Олена. Діти образилися, не приїжджали й не дзвонили. Можливо не правильно поступила Віра Вікторівна? Як ви гадаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Віра Вікторівна довго мовчала, потім відповіла, що згодна, але квартиру потрібно оформити на неї. Адже повuнна знати, що не вuженуть потім її на вулицю. Олександр підскочив обуренuй