Віталій попросив моєї руки, але наказав нікому про це не розповідати

Одного разу Ірина, повертаючись додому поїздом з навчання, зустрілася зі своїм далеким родичем. Дівчина вловила на собі його пильний погляд. Мужчина видався їй знайомим.

Згадала – років  шість тому вони були на одному весіллі. Дивно, що він її впізнав. Разом зі своїм товаришем повертався додому. Так вона познайомилася з Віталієм.

Опісля хлопці почали заходити до неї в гості. Разом ходили в кіно, просто гуляли, відпочивали, грали в теніс.

Якось Віталій, товариш родича, прийшов до неї в гості сам. Запропонував погуляти вечірнім парком. Я була цього вечора вільна, тому погодилася.

Віталій, між іншим, був красивим мужчиною, атлетичної тілобудови, доглянутим, з вишуканими манерами. Красунчик – одним словом. Таких люблять жінки.

Я не особливо приваблювала погляди мужчин. Була такої собі посередньої зовнішності. Мені вже було 25, а  хлопця в мене ще досі не було. Така собі сіренька мишка – так часом думала про себе.

І тут раптом Віталій почав набиватися мені як мужчина. Мене це трохи насторожило. Він розповів одного разу про своїх колишніх дівчат, про власне життя. І раптом несподівано для мене запропонував виходити за нього заміж. Правда, у нього була одна умова – нікому про це не розповідати, навіть батькам. Хай це збережеться в таємниці.

Мене це ще більше здивувало. Навіщо таку подію тримати в таємниці?

Через тиждень мої батьки з невідомих для мене причин приїхали в місто. Віталій у цей час заглянув до мене і був здивований, що я так швидко все розтріпала.

Я відповіла, що нічого їм не розповідала. Це всього лиш випадковість – у них свої проблеми. Він не повірив, розвернувся і пішов, не попрощавшись.

Після того кудись пропав більш як на місяць. Телефон його не відповідав. Задзвонив зненацька одного вечора, запропонував зустрітися. Я сказала, що працюю сьогодні у вечірню зміну – не можу. Він не став на мене чекати – знову кудись зник. Більше не появлявся.

Через деякий час від знайомих дізналася, що він уже був кілька разів одружений і приблизно через рік розлучався, а через суд домагався розділу майна. А так як у нього свого нічого не було то і ділили в суді тільки те що належало його дружинам. Тепер стало зрозуміло, чому він так не хотів, щоб мої батьки знали про нас. Просто обманом втирався в довіру, прописувався в квартирі дружини, а батьки нареченої дізнавалися про все в той момент коли все вже було зроблено. Як же добре, що мені вдалося не потрапити в його копкан, обману.

І мені чомусь зовсім не було боляче від того. Швидше навпаки – відчувала полегшення. Зрозуміла чому – за весь час зустрічей він мені жодного разу не сказав, що любить чи цінує

Оцініть статтю
Дюшес
Віталій попросив моєї руки, але наказав нікому про це не розповідати