«Внук точно не наш!» – прокоментували батьки нареченого й зробили тест на спорідненість з ним, що тільки підтвердив їхні здогадки, а вірна жінка теж не могла повірити у такий поворот подій і зробила тест на спорідненість з чоловіком! Такого результату ніхто не очікував…

З Оксаною батьки Олега познайомилися, коли минув цілий рік з моменту їх зустрічань. Поруч з нею хлопець виглядав щасливим, але батьків все одно насторожила поведінка дівчини, мов вона хотіла отримати всі їхні гроші, а до сина була байдужою. Ситуація погіршилась, коли вони оголосили про своє одруження…

використовувати їх у меркантильних цілях, але хлопець не хотів цього й чути. Коли батьки почули, що хлопець запропонував Оксані одружитися, то провели з ним не одну бесіду, щоб повернути його на правильний шлях та він їх не слухав. Незабаром батькам він повідомив, що у них буде дитина, тому вони повинні цінувати матір їхнього майбутнього онука.

«Та вона нам не рідна! Це не наш онук!» – почув перші слова від дідуся з бабусею маленький хлопчик Андрійко. Свекри були переконані, що не міг їхній онук народитися зі світлим кольором волосся та очима, якщо їхній син був брюнетом з карими очима. Тим паче ще зі школи вони пам’ятали, що домінують темні кольори при успадковуванні від батьків. Вони висловили свій вердикт молодій сім’ї й ті, немов очікуючи такого повороту, намагалися не звертати увагу.

Минув рік, а свекри продовжували ігнорувати невістку та внука, а коли син скидав їм фотографії, то коротко відповідали, що не треба їм фото чужого внука. На всі пропозиції приїхати до них у гості, вони відмовлялися.

qwizz.ru

Але стався якийсь переломний момент, коли одного вечора свекри з’явилися без запрошення і провели з внуком весь день, а наступного вечора запропонували піти молодятам погуляти, а вони за внуком приглянуть, мов хочуть надолужити втрачене за рік. А молода сім’я й рада такому повороту.

Через тиждень свекри знову навідалися, але вже до сина, щоб показати йому документ, який підтверджував, що його син не мав ніякого родинного зв’язку зі свекром, тобто й насправді Олег не був батьком Андрія.

Чоловік ледь не впав від такої новини, а свекри, здавалось, святкували перемогу над тією поганою невісткою. Хлопець не втік від дружини та дитини, залишився жити з ними, але щось у ньому змінилось, мов він постійно вирішував для себе, як зробити правильно.

Оксана ж, що була переконана у тому, що це дитина Олега, намагалась йому це донести та чоловік її й не слухав, тоді вона запропонувала йому самому з сином складати тест на батьківство.

Через тиждень невістка запросила свекрів до себе і продемонструвала результати експертизи, де Олег на 99,9% був батьком Андрійка, але тепер залишилось запитання: хто справжній батько Олега?

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Внук точно не наш!» – прокоментували батьки нареченого й зробили тест на спорідненість з ним, що тільки підтвердив їхні здогадки, а вірна жінка теж не могла повірити у такий поворот подій і зробила тест на спорідненість з чоловіком! Такого результату ніхто не очікував…